LGF41449

 

LEGO® Friends Andrea'nın Aile Evi 41449 Yapım Seti; Mini Bebek Oyun Seti, 6 Yaşında Yaratıcı Çocuklar için Harika bir Hediye (802 Parça)

 

LEGO® Friends Andrea’nın Aile Evi (41449) her çocuğun hayalini kuracağı ayrıntılarla dolu muhteşem bir yapım setidir. Çatıdaki güneş panelinden mini piyanoya kadar çocukların hayal gücünü harekete geçirecek ayrıntılarla sıra dışı bir oyun deneyimi sunar.

Keşfedilmeyi bekleyen odalar

Andrea’nın evinde keşfedilmeye hazır birçok bölümle birlikte bahçede bulunan kalp şeklindeki havuz ve müzikal oyuncaklarla dolu garaj stüdyosunda eğlencenin tadını çıkarın. Yine çatıdaki güneş panelleri ile çevre dostu miniklerin yenilenebilir enerji ile tanıştırın.

Bu setle birlikte Ocak 2021'de yeni çıkan mikro bebek Liz (Andrea'nın kız kardeşi) dahil 5 LEGO Friends mini bebek geliyor ve çocuklar LEGO aile yaşamını sınırsız şekilde canlandırarak oyunlar oynayabiliyorlar. Çocukları, kendilerine benzeyen iyi arkadaşları canlandıran ve  sosyal ve duygusal gelişimini destekleyen Heartlake City ile ödüllendirebilirsiniz.

LEGO® Friends Andrea’nın Aile Evi (41449) üç kattan oluşur ve her katta harika detayların düşünüldüğü bölümleri keşfetmeye çıkan çocuklar saatlerce sıkılmadan keyifle oynayabilirler.

5 adet LEGO® Friends mini bebek bulunan setin üst katı çıkarılarak alt katı ortaya çıkarılabilir. Ayrıca minik parmakların yemek pişirebilmesi için mutfak tezgâhı da açılabilir olarak tasarlanmıştır. Evcilik oyunları için muhteşem bir ortam yaratan oyun seti çocukların arkadaşları ile birlikte oynarken hem sosyal hem de fiziksel gelişimi için sınırsız imkân sağlar.

Birbirine uyumlu ve minik ellerin kolaylıkla takıp çıkarabileceği parçalardan oluşan bu LEGO evi oyun setinde bütün detaylar düşünülmüş ve harika aksesuarlarla desteklenmiştir ve en üst seviyede çocuk güvenliği standartlarına uygun olarak üretilmiştir. 

 

 

 

 


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4