LMT42117

 

LEGO® Technic Yarış Uçağı 42117 Model Uçak Oyuncaklarını Seven Erkek ve Kız Çocuklara Yönelik Yapım Seti (154 Parça)

 

 LEGO® Technic Yarış Uçağı (42117) çocuklara akrobasi uçaklarının heyecan verici dünyasının kapılarını aralar. Yarış uçağı tamamlandığında dönen pervane açılan motor kapakları sayesinde gerçekçi detaylar ile zenginleştirilmiştir. Uçaklara meraklı genç macera severlerin ilgisini çekebilecek çok havalı bu yapım setini çocuklarınıza hediye edebilirsiniz.

154 parçadan oluşan bu yapım seti aynı zamanda jet uçağına dönüştürülerek çocuklarınıza farklı uçuş deneyimi hayali kurma imkânı sağlıyor. Pilot kabinine geçip heyecan verici uçuş maceraları yaşayabileceği ve gökyüzünde akrobasi yapabileceği eğlenceli bir oyun deneyimi sunuyor. Oyun setinin içinde basılı bir yapım rehberi aynı zamanda dijital rehber olan Instructions PLUS sayesinde oyunu kurmak ve başlamak kolaydır.

Saatler süren yaratıcı oyunlar

LEGO Technic oyun setleri gerçeğe yakın araçların birleştirilerek yapıldığı gelişmiş oyuncaklar ile  LEGO severlere mükemmel oyun deneyimleri yaşatır. Mühendisliğe ve mekaniğe meraklı çocuklar için vazgeçilmez bir oyun arkadaşıdır. Hayale dayalı oyunlarla minik pilotlara sınırsız macera fırsatı sunabilirsiniz.

 

7 yaş üzeri çocuklar için uygun olan  LEGO® Technic Yarış Uçağı (42117) oyun seti ile geleceğin pilotlarını ödüllendirin. Anne ve babaların da çocukları ile keyifli vakit geçirebilecekleri bu yapım setiyle oynarken miniklerin hem fiziksel hem de sosyal becerilerinin gelişimini gözlemleyebilirsiniz.

 

Bütün LEGO oyun setleri gibi LEGO® Technic Yarış Uçağı (42117) da birbirine tam uyumlu kaliteli malzemeden üretilmiştir. Ayrıca bütün parçalar yüksek kalite standartlarına uygundur.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4