LMT42119

 

LEGO® Technic Monster Jam® Max-D® 42119 Canavar Kamyon Oyuncaklarını Seven Erkek ve Kız Çocuklar için Model Yapım Seti (230 Parça)

 

LEGO® Technic Monster Jam® Max-D® 42119 yapım seti Monster Jam’i seven çocukların büyük bir keyifle oynayacağı ve kendi canavar kamyonlarını yapacağı eğlenceli bir oyun deneyimi sunar. Çek-bırak özelliği ile heyecan verici gösterileri Monster Jam arenasında canlandıran çocuklar için gerek kendi başlarına gerekse arkadaşları ile oynayabileceği müthiş bir oyun arkadaşıdır.  Max-D modelinin yanında dört tekerlekli motosiklete de dönüşebilen oyun seti gerçeğine çok benzeyen güçlü özelliklerle tasarlanmıştır. Aslına uygun grafik desenleri ve renkleri, araç üzerinde monte edilen çivileri ile çocuklar havalı bir oyuncağın keyfini çıkarabilirler.

İki farklı araç ile daha fazla eğlence

 

LEGO® Technic Monster Jam® Max-D® 42119 yapım seti iki farklı modeli bir arada sunarak çocukların Monster Jam heyecanını ikiye katlar. Ücretsiz LEGO Building Instructions uygulamasındaki INstructions PLUS’a bakarak oyun setinin kurulumunu daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Çocukları mühendisliğin ve mekaniğin heyecan verici dünyasına davet eden LEGO Technic evreni, gerçek dünyadan araçlardan esinlenen detaylı modellerle çocukların oynarken öğrenmesini sağlar. 7 yaş üstü çocukların oynayabileceği şekilde tasarlanmış olan oyun seti Max-D®’nin ünlü çivilerine ve tıpkı gerçek kamyondaki gibi alev grafikli sert metalik yüzeye sahiptir.

Bütün Lego yapım setleri gibi LEGO® Technic Monster Jam® Max-D® 42119 yapım seti de dayanıklı ve birbirine tam uyumlu parçalardan oluşmaktadır. Ayrıca bütün parçalar yüksek kalite standartlarına uygun şekilde üretilmiştir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4