LMT42122

 

LEGO® Jeep Wrangler

 

LEGO® Technic ™ Jeep® Wrangler (42122)  araçları seven bütün çocukların hayalini süsleyen yüksek performanslı bir 4x4 arazi aracıdır. Bu oyun setiyle bu hayali gerçeğe dönüştürebilirsiniz. 9 yaş üstü çocukların oynamasına uygun bu ikonik araç gerçeğe yakın özellikleri ile çocuklara muhteşem bir oyun deneyimi sunar. Önde direksiyonu çalıştıran bir düğme ile güçlü aks-artikülasyon süspansiyonu, çocukların teknik ve mekaniğin dünyasının kapılarını açarak heyecan verici maceralara sürükler.

Otantik detaylarla dolu

Jeep Wrangler’in açılabilen kapıları ve kaputu, katlanabilir arka koltukları, tam boyutlu bir yedek lastik, vinç ve klasik Jeep markası ile bu eğlenceli oyuncak model araba, çocukları gerçek Jeep Wrangler Rubicon'a her zamankinden daha fazla yaklaştırıyor. Çarpıcı siyah ve sarı renkleri ileçocuklar için harika bir oyun arkadaşıdır ve çocuklar gibi anne babalar da bu harika oyun arkadaşı ile eğlenceli zamanlar geçirirken çocukların hem fiziksel hem de sosyal becerilerinin gelişimini gözlemleyebilir.

Kendine ait off-road bir 4x4’lerinin olmasını isteyen çocukların, otantik detaylarla dolu eğlenceli bu yapım setini hediye ederek onları mutlu edebilirsiniz. Çocukların mühendisliğin ve mekaniğin dünyasını öğrenmeleri için ideal bir oyun seti olan bu set onlara heyecan dolu bir oyun deneyimi sunar.

LEGO® Technic ™ Jeep® Wrangler (42122)  oyun seti diğer LEGO oyun setleri gibi dayanıklı ve birbirine uyumlu parçalardan oluşmuştur. Bütün parçalar yüksek kalite standartlarına uyumlu olarak üretilmiştir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4