LMT42125

 

LEGO® Technic Ferrari 488 GTE “AF Corse #51” 42125 Yapım Seti; Ünlü Yarış Arabasının Aslına Uygun bir Versiyonunu Yapın (1677 Parça)

 

Dünyanın en zor dayanıklılık yarışlarında Sıçrayan AT’a prestijli zaferler kazandıran Ferrari 488 GTE’nin simgeleşmiş orijinal tasarımındaki detaylarını taşıyan LEGO® Technic modelini yaparak evinizde ve işyerinizde gururla sergileyebilirsiniz.

 

Aslına uygun detaylar

 

Aslına  uygun şekilde tasarlanmış detayları ile Ferrari’nin dayanıklı yarış arabası tıpkı gerçeğindeki gibi ön ve arka süspansiyona, açılan kapılara, pistonları hareketli bir V8 motora ve arabayı döndüren bir direksiyona sahiptir. Ayrıca orijinal çıkartmaları ve aslına uygun renkleri ile bu mükemmel arabanın tasarımını tamamlar.

Bu oyun seti, kusursuz tasarımları seven yetişkinlerin LEGO koleksiyonlarını tamamlayan bir modeldir. Yetişkinler için tasarlanmış LEGO® Technic Ferrari 488 GTE “AF Corse #51” (42125), dayanıklılık yarışlarının, Ferrari arabaların ve motor sporlarının tutkunu olan herkes için esin kaynağıdır. Bunun yanında Ferrari sever dostlarınıza özel günlerinde hediye edebileceğiniz mükemmel bir model arabadır. Modelin yüksekliği 13 cm, uzunluğu 48 cm ve genişliği 21 cm’dir. Açılan kapıları ve kaputu sayesinde içindeki tüm detayları görebilirsiniz. Bu set, araba ve AF Corse 51 takımı hakkında bilgiler dahil özel içeriklere sahip bir yapım talimatı kitapçığıyla birlikte gelir.

LEGO® Technic setleri, mühendislik ve teknolojiye ilgi duyan herkese, şık tasarımları ve gerçekçi fonksiyonlarıyla, etkileyici özelliklerle dolu tatmin edici bir model yapım deneyimi sunar.

Bütün Lego yapım setleri gibi LEGO® Technic Ferrari 488 GTE “AF Corse #51” (42125) da dayanıklı ve birbirine tam uyumlu parçalardan oluşmaktadır. Ayrıca yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmiştir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4