LSC60275

 

LEGO® City Polis Helikopteri Yapım Seti; Harika bir Polis Helikopteri Oyuncağı 60275 (51 Parça)

 

LEGO® City Polis Helikopteri (60275) oyun seti dönen pervaneli bir helikopter ve havalı bir jet ski ile rol oyunlarında çocuklarınızın harika bir oyun arkadaşıdır. Suçluları yakalamak isteyen kahraman polislerin çok seveceği bu yapım setini çocuklara özel günlerinde hediye edebilirsiniz. Setin içinde ayrıca polis ve hırsız mini figürleri, kelepçe, oyuncak banknotlar ile çocuklara harika oyun deneyimleri sunar.

LEGO City'nin muhteşem dünyası

 

4 yaş ve üzeri çocuklar için uygun olan bu yapım setinin içinde basılı bir yapım rehberi ve özel bir başlangıç yapım parçası bulunur. Akıllı telefon ve tabletlere indirilebilen dijital yapım rehberi Instructions PLUS ile de çocuklar kolaylıkla parçaları birleştirebilir ve hayali oyunlar oynayabilirler. LEGO City polis setleri, gerçek hayatı eğlenceli ve hayal gücü geniş bir şekilde betimleyen gerçekçi modeller ve eğlenceli karakterlerle heyecan verici bir yapım ve oyun deneyimi sunar.

Polis helikopterinin kokpitine mini figür polisi oturtabilir, aynı şekilde yakaladıkları hırsızı açılan gövdeye koyabilirler. Hırsız ve çalıntı banknotlar da jet skiye rahatlıkla takılabilir şekilde tasarlanmıştır. Yüksekliği 8 cm, uzunluğu 12 cm, genişliği 5 cm olan helikopterin yapımında çocukların ince motor becerileri gelişirken oynanan hayli oyunlarda da sosyal ve iletişim becerileri desteklenmektedir.

Bütün LEGO oyun setlerinde olduğu gibi LEGO® City Polis Helikopteri (60275) oyun setinde de parçalar dayanıklı ve birbirine tam uyumlu şekilde üretilmiştir. Ayrıca bütün parçalar yüksek kalite standartlarına uygundur.

 


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4