LSC60276

 

LEGO® City Mahkum Nakliye Aracı 60276 Yapım Seti; Çocuklar için Harika bir Polis Oyuncağı (244 Parça)

 

LEGO® City Mahkum Nakliye Aracı (60276) oyun seti  LEGO City Maceraları çizgi dizisinden karakterler içerir. Çocuklar, kahraman polis Duke DeTain ve ünlü hırsızlar Snake Rattler ve Clara The Criminal ile hayali sahneleri kendileri canlandırarak harika oyunlar oynayabilirler. Kaçış fonksiyonlu bir mahkum nakliye aracı, hırsızların takviye edilmiş çekici kamyonu ve Duke'un havalı siyah motosikleti, patlayıcı aksiyon için zemin hazırlar.

LEGO City'nin ilham veren dünyası

 

Bu eğlenceli oyun seti basılı bir yapım rehberi ile kolayca birleştirilebilir ve ayrıca dijital yapım rehberi Instruction PLUS ile kolaylıkla oyuna hazır hale getirilebilmektedir. LEGO City polis setleri, keyifli bir yapım ve oyun deneyimi sunar. Gerçekçi araçlar, detaylı binalar ve eğlenceli karakterler, her yaştan çocuk için hayal gücü geniş, açık uçlu rol oyunlarını teşvik eder.

5 yaş üzeri çocuklar için uygun olan bu Lego yapım setinin içinde bir nakliye aracı, bir çekici kamyon ve bir polis motosikleti yapımı için gereken bütün parçalar bulunur. Ayrıca LEGO® City TV'den Duke DeTain, Snake Rattler ve Suçlu Clara dâhil 4 mini figür bulunmaktadır. Mahkûm nakliye aracı yapıldığında yüksekliği 8 cm, uzunluğu 13 cm ve genişliği 6 cm'dir.

Bütün LEGO oyun setleri gibi LEGO® City Mahkum Nakliye Aracı (60276) oyun setinde de parçalar dayanıklı ve birbirine tam uyumlu şekilde üretilmiştir. Ayrıca bütün parçalar yüksek kalite standartlarına uygundur.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4