LSC60277

 

LEGO® City Polis Devriye Botu 60277 Yapım Seti; Çocuklar için Harika bir Polis Oyuncağı (276 Parça)

 

LEGO® City Polis Devriye Botu (60277) oyun seti, yüzen bir polis aracı, çocukların hayal gücünü harekete geçiren etkileyici oyunlarla doludur. Çocuklar tekne üzerindeki kolu çekerek dalgıcı ve su altı motorunu bırakabilir, ağ atıcı ile hırsızların denizaltısını yakalayabilir. LEGO City Maceraları çizgi dizisinden Gracie Goodhart, Frankie Lupelli ve Hacksaw Hank dahil 5 mini figürle yaratıcı rol oyunları için muhteşem oyun arkadaşlarıdır.

 

Yapımı eğlenceli ve kolay

Oyun setinin içinde basılı bir yapım rehberi ile akıllı telefonlara indirilebilen LEGO Yapım Talimatları uygulamasının bir parçası olan Instructions Plus bulunur. Ayrıca gerçekçi detaylar ile gerçek hayatı betimleyen yaratıcı oyunlar oynamaya imkân sağlar.

 Oyun setinin içinde bir kontrol istasyonu ve hapishane bölmesi olan, suda yüzen bir oyuncak polis botu yapımı için gereken her şey, ayrıca bir insansız hava aracı, su altı motoru, mini denizaltı, LEGO® City TV karakterleri ve oyuncak köpek balığı figürü vardır. 5 yaş üzeri çocuklar için harika bir oyun arkadaşı olarak temel düzeyde yapım becerisi gerektirir. Anne babaların da miniklerle eğlenceli saatler geçirebileceği bu oyun setini birleştirirken çocukların ince motor becerileri, hayali oyunlar oynarken ise sosyal ve iletişim becerileri gelişebilir.

Bütün LEGO oyun setleri gibi LEGO® City Polis Devriye Botu (60277) oyun setinde de parçalar dayanıklı ve birbirine tam uyumlu şekilde üretilmiştir. Ayrıca bütün parçalar yüksek kalite standartlarına uygundur.

 


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4