LSC60279

 

LEGO® City İtfaiye Jipi 60279 Yapım Seti; Çocuklar için Harika bir Yapım Oyuncağı olan İtfaiye Oyuncağı (87 Parça)

 

LEGO® City İtfaiye Jipi (60279) oyun setiyle çocuklarınız kahraman itfaiyeci rolüne bürünerek eğlenceli oyunlar oynayabilir.  Hayal güçlerini aktive edecek bu oyun setini onlara hediye ederek saatlerce sıkılmadan oynayabileceği bir oyun arkadaşı kazandırmış olursunuz. İtfaiye jipini ateşlerin arasından cesurca geçirebilir, mermi atıcı yangın hortumundan su parçalarını fırlatarak alevleri devirebilir, yanan kütükleri dozer bıçağı ile ittirip ormandaki hayvanları kurtararak onların kahramanı olabilirler.

Eğlenceli ve kolay bir yapım seti

Hayale dayalı rol oyunları için ideal bir oyun seti olan İtfaiye jipi yapım esnasında parçaları takıp çıkarırken çocukların ince motor becerilerini geliştirir. Yapımı tamamlandıktan sonra kurulacak hayali rol oyunları sayesinde de çocukların hem sosyal hem de iletişim becerileri gelişir. Oyun setinin içinde basılı yapım talimatlarının yanında akıllı telefon ya da tabletinize indirebileceğiniz LEGO Yapım Talimatları uygulamasının bir parçası olan Instructions Plus bulunur.

Gerçek hayatta karşılaşabilecekleri olaylardan kurgulayabilecekleri aksiyonları deneyimleyecekleri harika bir oyun seti olan itfaiye jipi ile çocuklarınızın yaratıcılığı gelişir. 5 yaş üstü çocuklar için uygun olan bu setin içinde itfaiye jipi, yanan kütükler ve kasklı itfaiyeci mini figürü bulunur. Anne ve babaların da çocuklarıyla keyifli zaman geçireceği bu harika set çocuğunuzun sosyal ve fiziksel gelişimini gözlemeyebileceğiniz ideal bir oyun arkadaşıdır.

Bütün LEGO oyun setleri gibi bu set de dayanıklı ve birbirine tam uyumlu parçalardan oluşmaktadır ve yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmiştir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4