LSC60280

 

LEGO® City Merdivenli İtfaiye Kamyonu 60280 Yapım Seti; Çocuklar için Eğlenceli İtfaiye Oyuncağı Yapım Seti (88 Parça)

 

LEGO® City Merdivenli İtfaiye Kamyonu (60280) oyun seti, aksiyonu seven minikler için ideal bir oyun arkadaşıdır. Uzayabilen itfaiye merdiveni ile klasik bir itfaiye aracı olan bu yapım seti içinde yangın musluğu ve daha büyük alevler yapabilmek için  üst üste takılabilen alev parçaları bulunur. Ayrıca sete dâhil olan LEGO City TV karakteri Freya McCloud mini figürleri de vardır. Mini figürler itfaiye aracının sürücü kabinine oturarak heyecan verici maceralara başlayabilirler.

 

Çocuklar için harika bir yapım seti

Bu 4 yaş üzeri yapım seti basit yapıdadır ve basılı yapım rehberi ile çocukların kolaylıkla bir araya getirebileceği özelliktedir. Setin içinde çocukları yapıma başlatacak, kısmen yapılmış bir zemin sağlayan başlangıç yapım parçası bulunur. Akıllı telefon ya da tabletlere indirilebilecek LEGO Yapım Talimatları uygulamasının bir parçası olan dijital yapım rehberi Instructions PLUS da vardır.

Çocuklar itfaiye merdivenini uzatabilir ve itfaiye aksesuarlarını itfaiye aracının saklama bölmesine koyabilirler. Kahraman miniklerin ince motor gelişimini destekleyen bu heyecan verici oyun seti hayale dayalı rol oyunları ile de onların hem sosyal hem de iletişim becerilerinin gelişimine katkıda bulunur. Anne babalar da çocukları ile keyifli saatler geçirebileceği bu oyunla onların gelişimsel aşamalarını gözlemleyebilir, hayal dünyalarına dâhil olabilirler.

Bütün LEGO oyun setleri gibi bu set de dayanıklı ve birbirine tam uyumlu parçalardan oluşmaktadır ve yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmiştir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4