LSC60283

 

LEGO® City Tatilci Karavanı 60283 Yapım Seti; Çocuklar için Harika bir Tatil Oyuncağı (190 Parça)

 

LEGO® City Tatilci Karavanı (60283) oyun seti hem erkek hem de kız çocuklarının severek oynayabileceği hayal gücüne dayalı rol oyunları için mükemmel bir oyun arkadaşıdır. Oyuncak karavanın içinde küçük bir mutfak ve uyuma alanları bulunur ve minik doğaseverlerin hayali kamp maceralarını süsleyen sevimli aksesuarlar vardır. Gerçeğine yakın özellikler gösteren oyun seti anne baba ve sevimli bir bebek mini figürleri ile ailece kamp keyfinin tadını çıkaracak ayrıntılara sahiptir.

5 yaş ve üstü çocuklar için uygun olan bu setin içinde bulunan basit basılı yapım rehberi ile çocuklar kolaylıkla parçaları birleştirip oyuna başlayabilirler.  Ayrıca akıllı telefon ve tabletlere indirilebilen LEGO Yapım Talimatları uygulamasının bir parçası olan Instructions PLUS ile de kolaylıkla birleştirilebilir. Yapıldığında tatilci karavanının yüksekliği 9 cm, uzunluğu 16 cm, genişliği 5 cm'dir. Aksesuarlar arasında mini figürlerin bebeği taşıması için güzel bir kanguru, kamp ocağı, tava, kızarmış yumurta ve kruvasan bulunur.

 

Minik kampçıların heyecan dolu maceraları

 

LEGO City oyun setleri ile erkek ve kız çocuklarının yaratıcı oyunlar oynaması için mükemmel hediyelerdir. Yapım parçalarını birleştirirken minik ellerin motor becerileri gelişir, hayali oyunlar oynarken ise sosyal ve iletişim becerileri desteklenir. Anne babaların da çocukları ile keyifli zaman geçireceği bu oyun arkadaşları ile çocukların gelişimsel evrelerini gözlemlemeye olanak sağlar.

Bütün LEGO oyun setleri gibi bu set de dayanıklı ve birbirine tam uyumlu parçalardan oluşmaktadır ve yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmiştir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4