LSC60284

 

LEGO® City Yol Çalışması Aracı 60284 Oyuncak Yapım Seti; Çocuklar için Havalı bir Yol Çalışması Seti (58 Parça)

 

LEGO® City Yol Çalışması Aracı (60284) oyuncak seti çocukların hayal gücünü harekete geçirecek harika bir hediyedir. Setin içinde kepçeli bir önden yükleyici, el arabası, trafik konileri, yol çalışması levhası ve kürek bulunur. Çocukların sıkılmadan saatlerce hayale dayalı oyunlar oynayabileceği bu oyun setinde ayrıca yol işçisi ve fare mini figürü de vardır.

Hayal gücünü harekete geçirin

4 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklar için kolaylıkla yapılabilir olan bu oyun seti içinde basit bir basılı yapım rehberi ile kısmen yapılmış bir zeminden oluşan oyun başlatıcı bulunur. Ayrıca akıllı tablet ve telefonlara indirilebilen LEGO Yapım Talimatları uygulamasıyla da yapım konusunda destek alınabilir. LEGO City Harika Araçlar oyun setleri, hayal gücünü harekete geçiren özelliklerle dolu kara, hava ve deniz oyuncakları sunar. Çocuklar klasik araçları keşfeder, gerçek hayatı eğlenceli ve heyecan verici bir şekilde betimleyen hikâyeler ve senaryolar oluşturabilir.

LEGO® City Yol Çalışması Aracı (60284) yapım setini minik ellerin kolaylıkla birleştirebileceği parçalarla ince motor gelişimlerini destekler.  Yapım tamamlandıktan sonra ise kurulacak hayali oyunlarla sosyal ve iletişim becerileri gelişir. Anne ve babaların da çocuklarıyla eğlenceli vakitler geçireceği bu oyun seti ile çocukların gelişimsel aşamalarının gözlemlenmesi mümkündür.

 

Bütün LEGO oyun setleri gibi bu set de dayanıklı ve birbirine tam uyumlu parçalardan oluşmaktadır ve yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmiştir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4