LSC60285

 

LEGO® City Spor Araba 60285 Yapım Seti; Çocuklar için LEGO Oyun Seti

(89 Parça)

 

LEGO® City Spor Araba (60285)  arabaları seven minikler için harika bir hediyedir. Havalı spor bir mavi araba ve mini figür sürücüden oluşan yapım seti çocukları için harika bir oyun arkadaşıdır. Araba aerodinamik gövde, üstü açık sürmek için çıkarılabilir tavan, ayarlanabilir arka spoyler, sportif siyah jantlar, yol tutuşlu lastikler ve mini figür sürücü için detaylı bir kokpit gibi muhteşem tasarım detaylarıyla doludur. Minikler hayallerini de yanına alıp dilediği yere keyifle araba sürmenin tanıdın çıkaracaklar.

5 yaş üstü çocuklar için ideal

LEGO City spor araba 5 yaş üzeri çocuklar için tasarlanmış harika bir oyun setidir. Bu etkileyici oyun setinin içinde basit bir basılı yapım talimatı bulunur. Ayrıca akıllı telefon ve tabletlere indirebileceğiniz LEGO Yapım Talimatları uygulamasının bir parçası olan Instructions Plus ile kolaylıkla parçaları birleştirip heyecan dolu maceralara doğru yol alabilirsiniz. Yapıldığında LEGO® City spor arabanın yüksekliği 4 cm, uzunluğu 12 cm, genişliği 5 cm'dir.

Kız ve erkek çocuklarının da oynayabileceği bu harika araba, minik ellerin rahatlıkla yapabileceği şekilde tasarlanmış ve çocukların ince motor becerilerinin gelişimine katkıda bulunacak özelliktedir. Ayrıca yapım tamamlandıktan sonra kurulacak hayale dayalı rol oyunlarında çocukların hem sosyal hem de iletişim becerileri gelişecektir. Anne ve balar da çocukları ile keyifli vakit geçirebilir ve çocukların gelişimsel aşamalarını gözlemleyebilirler.

Bütün LEGO oyun setleri gibi bu set de dayanıklı ve birbirine tam uyumlu parçalardan oluşmaktadır ve yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmiştir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4