LSC60286

 

LEGO® City Plaj Kurtarma ATV'si 60286 Yapım Seti; Çocuklar için Eğlenceli ve Havalı bir Oyuncak (79 Parça)

 

LEGO® City Plaj Kurtarma ATV'si (60286) oyun seti açılan takla kafesli oyuncak bir ATV ve su motorunu taşıyan bir römorktan oluşur. Bu oyun plaj ve deniz oyunlarını seven çocuklar için eğlenceli ve yaratıcı oyunlar oynayabileceği harika bir oyun arkadaşıdır. Ayrıca cankurtaran mini figür ve köpek balığı figürü ile çocukların hayal gücünü harekete geçirebilirsiniz. Hayale dayalı rol oyunlarının büyüsüne kapılabileceği minik denizcilerin seveceği bu oyun ile minikler harika vakit geçireceklerdir.

Plaj ve deniz maceraları için ideal

5 yaş ve üzeri çocuklar için ideal bir oyun seti olan LEGO® City Plaj Kurtarma ATV'si nin içinde bulunan basit basılı bir yapım seti ile çocuklar parçaları kolaylıkla birleştirerek oyuna başlayabilir. Ayrıca LEGO Yapım Talimatları uygulamasının bir parçası olan Instructions Plus’ı akıllı telefon ya da tablete indirerek parçaları birleştirebilir oyunu kolayca kurabilirsiniz. Plaj kurtarma ATV’si yapıldığında, römorku ve su motoruyla birlikte yüksekliği 7 cm, uzunluğu 17 cm ve genişliği 5 cm'dir.

 

Hem erkek hem de kız çocuklarının büyük bir keyifle oynayabileceği bu oyun setini çocuklarınıza özel günlerinde hediye ederek yaratıcılıklarının gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz. Birbirine uyumlu parçalardan oluşan bu yapım setini minik eller kolaylıkla birleştirerek ince motor becerilerini de geliştirebilirler. Ayrıca yapım tamamlandıktan sonra oynanan hayale dayalı rol oyunlarında hem sosyal hem de iletişim becerileri gelişir.

Bütün LEGO oyun setleri gibi bu set de dayanıklı ve birbirine tam uyumlu parçalardan oluşmaktadır ve yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmiştir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4