LSC60287

 

LEGO® City Traktör 60287 Yapım Seti; Çocuklar için Harika bir Oyuncak

 (148 Parça)

 

LEGO® City Traktör (60287) oyun setiyle çocukların yaratıcılığını harekete geçirin. Bu havalı oyun setinin içinde, büyük arka lastikler, devrilen kepçe ve kaldırılabilen vinç kolu ile bir traktör ve çiftçi ve kızından oluşan iki mini figür, tavşan figürü ve 2 saman balyası bulunmaktadır. Birçok gerçekçi detaylarla tasarlanmış olan oyun seti ile doğasever minikler doğal ürünler yetiştirebilirler.

Minik çiftçileri sevindirin

5 yaş üstü hem erkek hem de kız çocukları için uygun bir oyuncaktır. Oyun setinin içinde kolay anlaşılır basılı bir yapım rehberi bulunur.  Ayrıca LEGO Yapım Talimatları uygulamasının bir parçası olan Instructions Plus'ı akıllı telefona ya da tablete indirerek parçaları kolaylıkla birleştirebilir ve oyun için hazır hale gelebilir. LEGO City Harika Araçlar oyun setleri, gerçekçi araçlar ve makinelerle birlikte hayal gücü geniş oyunlara esin kaynağı olacak eğlenceli karakterler sunar. Çocuklar en sevdikleri kara, hava ve deniz araçlarını keşfeder, yapıp oynarken fiziksel becerilerini ve öz güvenlerini geliştirir.

 

Bu eğlenceli oyun seti ile çocuğunuzun yaratıcılığı gelişsin, parçaları birleştirirken ince motor becerileri artarak hem oyunun hem öğrenmenin keyfini doyasıya yaşasın. Anne babalar da çocukları ile birlikte bu eğlenceli zamanlar geçirebilir ve onların gelişimsel aşamalarını gözlemleyebilirler.  Bütün LEGO oyun setleri gibi bu set de dayanıklı ve birbirine tam uyumlu parçalardan oluşmaktadır ve yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmiştir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4