LSC60289

 

LEGO® City Gösteri Jeti Taşıma Aracı 60289 Yapım Seti; Çocuklar için Eğlenceli Oyuncak Seti (281 Parça)

 

LEGO® City Gösteri Jeti Taşıma Aracı (60289) oyun setinde mafsallı bir nakliye kamyonu ile ayarlanabilir kuyruğu ve renkli camlı kokpiti olan havalı bir oyuncak jet uçağı bulunur.  Uçak oyunlarını seven minikler için uçuş maceraları kurgulayabilecekleri süpersonik rol oyunu için ayrıca pilot ve sürücü mini figürleri vardır. Çocukların çevresinde gördüğü araç ve makinelerin gerçeğe yakın detaylarla oluşturulan modelleri onların en havalı oyun arkadaşlarıdır. Ayrıca nakliye aracının sürücü mini figürünün oturabileceği koltuğu ve mini uçağın kuyruk kanatları ayarlanabilir ve koyu renk camlı bir mini figür kokpiti vardır.

Eğlenceli bir yapım seti ile çocukları ödüllendirin

5 yaş ve üstü çocuklar için uygun olan LEGO® City Gösteri Jeti Taşıma Aracı (60289)  oyun seti içinde kolay anlaşılır bir basılı bir yapım rehberi gelir. Ayrıca akıllı telefon ya da tabletinize indireceğiniz ücretsiz LEGO Yapım Talimatları uygulamasının bir parçası olan Instructions PLUS ile kolayca yapılıp oyuna hazır hale getirebilirsiniz. Hayal gücüne dayalı oyunları gökyüzüne çıkaran havalı araçların ve eğlenceli karakterlerin olduğu bu etkileyici LEGO® City Gösteri Jeti Taşıma Aracı (60289) yapım setini minik kahramanınıza hediye edin.

Minik parmakların kolaylıkla birleştirip oynayabileceği bu yapım seti çocukların hem fiziksel hem de sosyal becerilerini desteklemektedir. Bütün LEGO oyun setleri gibi bu set de dayanıklı ve birbirine tam uyumlu parçalardan oluşmaktadır ve yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmiştir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4