LSC60290

 

LEGO® City Kaykay Parkı 60290 Yapım Seti; Çocuklar için Harika bir Yapım Seti (195 Parça)

 

LEGO® City Kaykay Parkı (60290)  oyun setinde çeyrek boru, rampa, tahterevalli ve korkuluk dâhil heyecan verici kaykay etkinlikleri düzenlemek için çocukların ihtiyacı olan her şey bulunur.  Çocuklar set içinde bulunan yol zemini ile oyun setini genişleterek kendi şehirlerini kurabilir. BMX sürücüsü, tekerlekli sandalyeli atlet ve kaykaycı mini figürleri de hayal gücüne dayalı oyunlar ile çocukları saatlerce süren eğlenceli oyunlar oynamaya davet ediyor.  

Havalı bir kaykay etkinliği düzenleyin

5 yaş ve üzeri hem erkek hem de kız çocuklarının severek oynayabileceği bu oyun setinin içinde kolay anlaşılır bir basılı yapım rehberi bulunur. Ayrıca akıllı telefon ve tabletlere indirebileceğiniz LEGO Yapım Talimatları uygulamasının bir parçası olan Instructions Plus ile parçaları kolaylıkla birleştirebilir ve heyecan verici oyunlar oynamaya hazır hale getirebilirsiniz. Keyifli bir yapım deneyiminin yanında sınırsız oyun olasılıklarına da fırsat veren bu oyun ile çocukların hayal güçlerini harekete geçirebilirsiniz. Anne babalar da çocukları ile birlikte havalı kaykay etkinlikleri düzenleyebilir, nefes kesen gösteriler ve numaralar sergileyebilir. Sete dâhil yol zemini ile diğer yol zeminli oyun setlerine bağlayarak şehirlerini genişletebilir.

Yapıldığında Kaykay Parkının yüksekliği 12 cm, genişliği 19 cm ve derinliği 22 cm’dir, kamyonun yüksekliği 5 cm, uzunluğu 11 cm ve genişliği 4 cm’dir. Minik parmakların kolaylıkla birleştirip oynayabileceği bu yapım seti çocukların hem fiziksel hem de sosyal becerilerini desteklemektedir. Bütün LEGO oyun setleri gibi bu set de dayanıklı ve birbirine tam uyumlu parçalardan oluşmaktadır ve yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmiştir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4