LSC60291

 

LEGO® City Aile Evi 60291 Yapım Seti; Çocuklar için Oyuncak (388 Parça)

 

LEGO® City Aile Evinde (60291) birçok çevreci özelliklerle birlikte oturma odası, mutfak, hobi odası, yatak odası ve banyo ile oyuncak güneş panelleri, şarj istasyonu ve havalı bir elektrikli araç bulunur. Çocuklar sete dâhil olan yol zeminleri ile oyun setini genişletebilir ve diğer LEGO City oyun setleri ile birleştirebilirler. Mini figürlerden oluşan bir aile ve labrador cinsi köpek figürü ile saatlerce sürecek eğlenceli oyunlar çocukları bekliyor.

Keyifli ve eğlenceli oyun saatleri

5 yaş ve üzeri hem erkek hem de kız çocukları için harika bir yapım ve oyun deneyimi olabilen bu set içinde kolay anlaşılabilir bir basılı yapım rehberi bulunur. Ayrıca akıllı telefon ve tabletlere indirebileceğiniz LEGO Yapım Talimatları uygulamasının bir parçası olan Instructions Plus ile parçaları kolaylıkla birleştirebilir ve heyecan verici oyunlar oynamaya hazır hale getirebilirsiniz. Gerçek hayata dayalı hayal gücünü geliştiren rol oyunlarının sürükleyici maceraları çocukların hem fiziksel hem de sosyal gelişimini destekleyerek başarılı birer bireyler olmalarına yardımcı olmaktadır.

Yapıldığında Aile Evinin yüksekliği 22 cm, genişliği 25 cm ve derinliği 25 cm’dir, elektrikli arabanın yüksekliği 5 cm, uzunluğu 11 cm ve genişliği 4 cm’dir. Minik parmakların kolaylıkla birleştirip oynayabileceği bu yapım seti çocukların hem fiziksel hem de sosyal becerilerini desteklemektedir. Bütün LEGO oyun setleri gibi bu set de dayanıklı ve birbirine tam uyumlu parçalardan oluşmaktadır ve yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmiştir.

 

 

 

 


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4