LSC60292

 

LEGO® City Şehir Merkezi 60292 Yapım Seti; Çocuklar için Harika bir Yapım Seti (790 Parça)

 

LEGO City Şehir Merkezi (60292) oyun setiyle çocuklar LEGO® City Maceraları çizgi dizisini canlandırarak eğlenceli ve yaratıcı oyunların içine dalacaklardır. Oyun setinin içinde oyuncak bir pizzacı, geri dönüşüm istasyonu, oto yıkama, elektrikli araç şarj istasyonu, dövüş sanatları salonu ve oyuncaklı bir park, ayrıca eğlenceli LEGO City mini figür karakterleri bulunur.  Sete dâhil LEGO City Yol Zeminleriyle çocuklar diğer oyun setleriyle birleştirerek şehirlerini istedikleri gibi genişletebilir.

Eğlenceli şehir hikâyelerini hayata geçirin

6 yaş ve üstü çocukların oynamasına uygun olan bu yapım setinin içinde basit basılı bir yapım rehberi bulunur.  Ayrıca akıllı telefon ve tabletlere indirebileceğiniz LEGO Yapım Talimatları uygulamasının bir parçası olan Instructions Plus ile parçaları kolaylıkla birleştirebilir ve heyecan verici oyunlar oynamaya hazır hale getirebilirsiniz. Gerçekçi özelliklerle dolu bu yapım seti çocukların hayal güçlerini harekete geçirerek yaratıcı rol oyunları oynamalarına imkân tanır. Saatlerce hiç sıkılmadan oynayacakları bu oyun seti ile anne babalar da çocukları ile birlikte keyifli vakit geçirerek onların gelişimsel süreçlerini gözlemleyebilirler.

Yapıldığında LEGO® City Şehir Merkezi oyuncağının yüksekliği 24 cm, genişliği 41 cm, derinliği 44 cm’dir. Minik parmakların kolaylıkla birleştirip oynayabileceği bu yapım seti çocukların hem fiziksel hem de sosyal becerilerini desteklemektedir. Bütün LEGO oyun setleri gibi bu set de dayanıklı ve birbirine tam uyumlu parçalardan oluşmaktadır ve yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmiştir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4