LSC60304

 

LEGO® City Yol Zeminleri 60304 Yapım Seti; Çocuklar için Harika bir Yapım Seti (112 Parça)

 

 LEGO® City Yol Zeminleri (60304) yapım seti içinde karanlıkta parlayan oyuncak sokak lambaları, trafik ışıkları, yol levhaları, trafik şeridi işaretleri, hız tümsekleri, yaya geçidi, ağaçlar ve yeşil bitkilerle yaratıcı miniklerin heyecan verici oyunları için gerekli arka planı oluşturur.  Yol zeminlerini dilediği gibi yerleştiren çocuklar yolun etrafında bir şehir inşa edebilir ya da kendi şehirlerini yollarla genişletebilirler. Bu oyun seti diğer şehir temalı oyun setleri ile birleşerek hayal gücüne dayalı oyunları zenginleştirebilmektedir.

Eğlenceli şehirler yapın

5 yaş üstü miniklerin rahatlıkla oynayabileceği bu oyun setinin içinde basit bir basılı yapım rehberi bulunur . Ayrıca akıllı telefon ve tabletlere indirebileceğiniz LEGO Yapım Talimatları uygulamasının bir parçası olan Instructions Plus ile parçaları kolaylıkla birleştirebilir ve heyecan verici oyunlar oynamaya hazır hale getirebilirsiniz. Erkek ve kız çocuklarının oynamasına uygun olan bu oyun seti gerçek hayattan benzer detaylarla çocukların hayal gücünü gelişimine katkıda bulunmaktadır. Anne babalar da çocuklarıyla bu oyun setiyle keyifli zaman geçirebilir ve  çocukların gelişimsel aşamalarını gözlemleyebilirler.

Yapıldığında birinci yol zemini düzeninin yüksekliği 13 cm, genişliği 44 cm, derinliği 38 cm’dir. Minik parmakların kolaylıkla birleştirip oynayabileceği bu yapım seti çocukların hem fiziksel hem de sosyal becerilerini desteklemektedir. Bütün LEGO oyun setleri gibi bu set de dayanıklı ve birbirine tam uyumlu parçalardan oluşmaktadır ve yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmiştir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4