LEGO 70433 Hidden Side J.B.’nin Denizaltısı 

Marka              : LEGO

Üretim Yeri      : Çin

Yaş Aralığı       : 7 yaş ve üzeri

Cinsiyet            : Unisex

Parça sayısı     : 224

Çocuklarımız arttırılmış gerçeklik ile küçük yaşlarda tanışarak geleceğe yatırım yapıyorlar. Eğlenerek oynayarak öğrenmek için doğru adrestesiniz.  7 yaştan itibaren çocuklarımız için harika bir oyun ve öğrenme aracı.

70433 LEGO® J.B.'s Submarine yani LEGO Hidden Side J.B.’nin Denizaltısı 70433 Yapım Seti ile birlikte arttırılmış gerçeklik deneyimi ile tanışmaya hazır mısınız?  Şimdi tam J.B’nin denizaltını yapma sırası. Denizaltını yaparken Ruhlar Körfezi sahnesi, Parker, Parker, Vaughn Geist ve Kötülük Heykeli minifigürleri, ayrıca bir köpek balığı figürü size eşlik edecek. Denizaltını yaptıktan sonra harika ücretsiz Hidden Side arttırılmış gerçeklik uygulamasını yükleyerek modeli akıllı cihazında tarat ve dijital ortamda deniz dünyasının keyfini çıkar. Hayaletli derin deniz ortamında kazanmak için hayaletleri avla, ipuçlarını bul ve hayalet Kreatoru’yu yen. Gizemleri çöz, havalı eşyalar bul ve hayaletler ile savaş.

Bu harika hediye ile çocuklarımızı doğum gününde ya da özel gününde mutlu edebilirsiniz. Ürün yapıldığında 21 cm yükseklik, 19 cm uzunluk ve 10 cm genişlikte bir lego oyuncağına sahip olmuş olacaksınız. Ürün belirli IOS ve android ürünler ile uyumludur.

En güzeL Lego çeşitleri için Robokids’i takip etmeyi unutma. Aynı gün hızlı kargo satış öncesi ve sonrası muhteşem destek ile Robokids farkını yaşamayı unutma. Birbirinden güzel Lego Hidden setleri için Lego Hidden kategorimizi incelemeyi unutma.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4