LEGO 70434 Hidden Side Doğa Üstü Yarış Arabası

 

Marka              : LEGO

Üretim Yeri      : Çin

Yaş Aralığı       : 7 yaş ve üzeri

Cinsiyet            : Unisex

Parça sayısı     : 244

Çocuklarımız Hidden Side setleri ile arttırılmış gerçeklik ile küçük yaşlarda tanışarak geleceği teknolojileri ile öğrenmeye başlıyorlar. Eğlenerek oynayarak öğrenmek için doğru adrestesiniz.  7 yaştan itibaren çocuklarımız için harika bir oyun ve öğrenme aracı.

İnanılmaz bir tek kişilik ya da çoklu artırılmış gerçeklik (AR) deneyimi yaşamaya hazır mısın? Doğa Üstü Yarış Arabası ile Hidden Side’a uçarak Jack, Vaughn ve Gölge Savaşçı minifigürleri, ayrıca köpek Spencer figürüyle yarış arabasını yap. Ücretsiz Hidden Side AR uygulamasını indir ve akıllı cihazınla modeli tarayarak hayaletli bir dünyayı açığa çıkar. Sonra günü kurtarmak için hayaletlerle mücadele et, ipuçlarını bul ve baş hayalet Maxine Turbo'yu yen!

Kutuda ne var? Bu LEGO® artırılmış gerçeklik oyun seti, havalı özellikleri ve fonksiyonları olan dijital interaktif bir Hidden Side yarış arabası, Jack, Vaughn ve Gölge Savaşçı minifigürlerini ve köpek Spencer figürünü içerir.

Bu LEGO® yarış arabası oyuncağı, ücretsiz LEGO AR uygulaması yüklenmiş bir akıllı cihazla bakıldığında dönüşür. Çocuklar daha sonra hayaletli dijital bir dünyada gizemleri çözebilir hayaletler avlayabilir ve baş hayalet Maxine Turbo ile savaşabilir.

Bu harika hediye ile çocuklarımızı doğum gününde ya da özel gününde mutlu edebilirsiniz. Ürün yapıldığında 7 cm yükseklik, 19 cm uzunluk ve 11 cm genişlikte bir lego oyuncağına sahip olmuş olacaksınız. Ürün belirli IOS ve android ürünler ile uyumludur

Bu LEGO® Hidden Side oyuncağı, LEGO hayranları ve sanal gerçekliği ve video oyunlarını seven 7 yaş ve üzeri çocuklar için idealdir. Harika bir yılbaşı, doğum günü ya da her gün hediyesidir!


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4