LEGO Hidden Side 70435 Terk Edilmiş Newbury Hapishanesi

Marka              : LEGO

Üretim Yeri      : Çin

Yaş Aralığı       : 7 yaş ve üzeri

Cinsiyet            : Unisex

Parça sayısı     : 400

Çocuklarımız arttırılmış gerçeklik ile küçük yaşlarda tanışarak geleceğe yatırım yapıyorlar. Eğlenerek oynayarak öğrenmek için doğru adrestesiniz.  7 yaştan itibaren çocuklarımız için harika bir oyun ve öğrenme aracı.

Terk Edilmiş Newbury Hapishanesi’nde inanılmaz bir artırılmış gerçeklik (AR) oyun deneyimi için yalnız gir ya da internetten arkadaşlarına katıl! Jack, Rami, El Fuego ve Nate Lockem minifigürleri, ayrıca Spencer ve Maximus köpek figürleriyle interaktif modeli inşa et. Sonra ücretsiz LEGO® Hidden Side AR uygulamasını indir ve akıllı cihazınla modeli tarayarak düşman hayaletlerin, gizli ipuçlarının ve baş hayalet Bart Chaney'in olduğu dijital bir dünyayı ortaya çıkar!

 Bu artırılmış gerçeklik (AR) oyun setine ‘hayaletli mod' fonksiyonu olan dijital interaktif bir Hidden Side hapishanesi modeli, Jack, Rami, El Fuego, Nate Lockem minifigürleri ile Spencer ve Maximus köpek figürleri dahildir. Terk Edilmiş Newbury Hapishanesi modeline Hidden Side AR uygulaması yüklenmiş bir akıllı cihazla bakıldığında inanılmaz bir dijital dünya ortaya çıkar. Çocuklar daha sonra hayalet avlayabilir, gizemleri çözebilir ve baş hayalet Bart Chaney ile savaşabilir.

Bu harika hediye ile çocuklarımızı doğum gününde ya da özel gününde mutlu edebilirsiniz. Ürün yapıldığında 19 cm yükseklik, 30 cm uzunluk ve 15 cm genişlikte bir lego oyuncağına sahip olmuş olacaksınız. Ürün belirli IOS ve android ürünler ile uyumludur.

En güzeL Lego çeşitleri için Robokids’i takip etmeyi unutma. Aynı gün hızlı kargo satış öncesi ve sonrası muhteşem destek ile Robokids farkını yaşamayı unutma. Birbirinden güzel Lego Hidden setleri için Lego Hidden kategorimizi incelemeyi unutma.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4