LSM71380

 

LEGO® Super Mario™ Usta Maceracı Yapım Seti 71380; Yaratıcı Çocuklar için Koleksiyonluk Hediye Oyuncak Seti (366 Parça)

 

 

Usta Maceracı Yapım Setiyle (71380) Süper Mario sevenler LEGO® Super Mario™ Maceraya Başlagıç Seti ve Ek Macera Setlerini genişleterek kendi hayal ettikleri maceraları hayata geçirebilirler. Oyun setinin içinde zaman bloğu ve 2 ek güçlendirici bloğunu kırarak ödül seçebilecekleri için bir Özelleştirme Makinası bulunur.  Oyuna heyecan katan kayan bir platform, oyunda farklı tepkileri tetikleyen LEGO parçaları ve oyuncuların kendi hayal oyunlarını geliştirebilmesine olanak tanıyan özel yapım parçaları bulunur. Ayrıca bu oyun setinde Larry, Goomba, Bob-omb ve Koopa Paratroopa oyuncak mini figürler de vardır.

Rekabetçi eğlenceye hazır olun

 

Koleksiyonluk hediye oyuncak LEGO Super Mario oyun setleri, efsanevi bir Nintendo® karakterini gerçek dünyaya getirir ve hayale dayalı rol oyunlarında miniklerin saatlerce sıkılmadan eğlenceli vakit geçirmesini sağlar. Parçaları birleştirirken minik parmakların ince motor becerileri, hayali oyunlarda ise sosyal becerileri gelişir. Anne babalar da çocukları ile keyifli oyun saatleri paylaşabileceği bu oyun setiyle miniklerin gelişimsel aşamalarını gözlemleyebilirler.

 

 

6 yaş ve üzeri çocuklar için tasarlanmış olan oyun seti ile hayale dayalı rol oyunları ile çocukların hem fiziksel hem de sosyal gelişimine destek olun. Minik parmakların kolaylıkla birleştirip oynayabileceği bu yapım seti çocukların hem fiziksel hem de sosyal becerilerini desteklemektedir. Bütün LEGO oyun setleri gibi bu set de dayanıklı ve birbirine tam uyumlu parçalardan oluşmaktadır ve yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmiştir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4