LSM71382

LEGO® Super Mario™ Piranha Plant Şaşırtıcı Engel Ek Macera Seti 71382 Yapım Seti; Yaratıcı Çocuklar için Benzersiz bir Oyuncak (267 Parça)

 

 

Piranha Plant Şaşırtıcı Engel Ek Macera Seti (71382) çocukların LEGO® Super Mario™ oyun setlerini geliştirerek yaratıcı oyunlar oynayabileceği harika bir oyun arkadaşıdır. LEGO® Mario™'nun (figür dahil değildir) yarışacağı  2 Piranha Plant ve bir Spiny figürü ve Piranha Plant'leri düşürerek büyük dijital altın ödülleri sunan 3 kırmızı altın bloğuna ulaşmak için dönen bir atlıkarınca içerir. (Not: İnteraktif oyunlar için 71360 Maceraya Başlangıç Seti gereklidir.) Bu oyun setinin kurulumunu kolaylıkla ve keyifle yapabilmek için Instructions Plus'ı ücretsiz LEGO Super Mario uygulamasında bulabilirsiniz.

Gerçek dünyada Mario eğlencesi

Koleksiyonluk LEGO Super Mario oyun setleri, yalnız çocukların değil büyüklerin de sevebileceği bir Nintendo® macerasını gerçek dünyaya getirir. Maceraya Başlangıç Seti yapım oyuncağı, Ek Macera Setleri ve Güçlendirme Paketleri, hayranların kendi benzersiz seviyelerini inşa etmelerine olanak tanır. Piranha Plant Şaşırtıcı Engel Ek Macera Seti (71382) maceraya başlangıç setine kolaylıkla eklenerek yeni seviyeler oluşturmaya imkan verir.

7 yaş ve üzeri çocukların oynamasına uygun olan bu set kurulduğunda yüksekliği 9 cm, genişliği 8 cm, derinliği 16 cm'dir ve yeniden yapılarak diğer LEGO® Super Mario™ setleriyle farklı şekillerde birleştirilebilir. Minik parmakların kolaylıkla birleştirip oynayabileceği bu yapım seti çocukların hem fiziksel hem de sosyal becerilerini desteklemektedir. Bütün LEGO oyun setleri gibi bu set de dayanıklı ve birbirine tam uyumlu parçalardan oluşmaktadır ve yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmiştir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4