LSM71384

 

LEGO® Super Mario™ Penguenli Mario Kostümü 71384 Yapım Seti; Yaratıcı Çocuklar için Koleksiyonluk bir Hediye Oyuncak (18 Parça)

 

Penguenli Mario Kostümü (71384) ile LEGO® Super Mario™ LEGO® Mario™ (figür dahil değildir) nun karın üstü kayma eğlencesi için hazırlanmış interaktif bir kostüm içerir. LEGO® Mario™ bu kostümle karın üstü kayarak ekstra dijital altın toplayabilir. Mario ile Maceraya Başlangıç Seti’ne sahip maceracılar için ekstra keyifli ve komik oyunlar kurgulamak için ideal bir oyuncaktır. 

 

Yapın ve oynayın

Penguenli Mario Kostümü (71384)  oyun setinin içinde  basit bir basılı yapım talimatı bulunur. Ayrıca LEGO Super Mario uygulamasında kolaylıkla uygulanabilen dijital yapım rehberine ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda bu uygulama çocukların fikirlerini paylaşabileceği güvenli bir platformdur ve yapıp oynamanın yaratıcı yolları için fikirler sunar.

LEGO Super Mario setleri, büyüklerin de çocuklarla birlikte oynayabilecekleri favori Nintendo® karakterlerini gerçek dünyaya getirir. Modüler Başlangıç Parkuru, Ek Macera Setleri ve Güçlendirme Paketleri ile miniklerin hayal güçlerinin yardımıyla kendi kişisel seviyelerin, inşa etmelerine olanak tanır. 

6 yaş üzeri çocuklar için uygun olan Penguenli Mario Kostümü (71384) Minik parmakların kolaylıkla birleştirip oynayabileceği bu yapım seti çocukların hem fiziksel hem de sosyal becerilerini desteklemektedir. Bütün LEGO oyun setleri gibi bu set de dayanıklı ve birbirine tam uyumlu parçalardan oluşmaktadır ve yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmiştir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4