LSM71385

 

LEGO® Super Mario™ Tanooki Mario Kostümü 71385 Yapım Seti; Yaratıcı Çocuklar için Koleksiyonluk bir Hediye Oyuncak (13 Parça)

 

Tanooki Mario Kostümü (71385) LEGO® Super Mario™ (figür dâhil değildir) oyununa farklı bir soluk getiren bu interaktif kostümle hayal gücüne dayalı oyunları yeni olasılıklarla zenginleştirin. LEGO® Super Mario™ severler Tanooki Mario Kostümünü Mario’ya giydirdiğinde, kendi etrafında dönerek düşmanlarını ezer ve ekstra dijital altın kazanır. Bu set, LEGO Mario figürünü içeren Mario ile Maceraya Başlangıç Setine (71360) sahip yaratıcı çocuklar için eğlenceli bir hediye oyuncaktır.

Setin içinde basit basılı bir yapım rehberi bulunmaktadır. Ayrıca LEGO Super Mario uygulamasında oyunun dijital ortamda hazırlanmış yapım rehberini bulabilirsiniz. Uygulama, ayrıca çocukların fikirlerini paylaşabileceği güvenli bir platform, yapıp oynamanın yaratıcı yolları için fikirler ve başka eğlenceli özellikler sunar.

 

LEGO Super Mario setleri, büyüklerin de çocuklarla birlikte oynayabilecekleri favori Nintendo® karakterlerini gerçek dünyaya getirir. Modüler Başlangıç Parkuru, Ek Macera Setleri ve Güçlendirme Paketleri ile miniklerin hayal güçlerinin yardımıyla kendi kişisel seviyelerin, inşa etmelerine olanak tanır. 

6 yaş üzeri çocuklar için uygun olan Tanooki Mario Kostümü (71384) Minik parmakların kolaylıkla birleştirip oynayabileceği bu yapım seti çocukların hem fiziksel hem de sosyal becerilerini desteklemektedir. Bütün LEGO oyun setleri gibi bu set de dayanıklı ve birbirine tam uyumlu parçalardan oluşmaktadır ve yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmiştir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4