LSL71730

 

LEGO® NINJAGO® Efsanevi Savaş Seti – Kai ile Skulkin 71730 Yapım Seti; Dönen Savaş Oyuncağı İçeren Ninja Oyun Seti (61 Parça)

 

Efsanevi Savaş Seti – Kai ile Skulkin (71730) oyun seti ile çocuklar kahraman Kai ve baş düşmanı Skulkin arasında iyi ile kötünün nihai savaşını canlandırabilir. Dönen bir platform üzerine kurulan savaş oyuncağı ve tapınaktan oluşan bu oyun seti Uzakdoğu dövüş sanatlarını seven çocuklar için ideal bir hediyedir. Oyun setinin içinde ayrıca 2 mini figür bulunur: Ocak 2021'de yeni çıkan Kai ve LEGO® NINJAGO® çizgi dizisinin 1. ve 2. sezonlarından Legacy Skulkin. 4 adet kırmızı silah da sete dahildir. Ayrıca parçalarla yapılan detaylı bir tapınak, Kai'nin dönerek aksiyona geçmesi ve Skulkin'i devirecek güçlü bir silah olarak kullanması için harika bir savaş platformu bulunur.

Ninjaların harika dünyası sizleri bekliyor

 

NINJAGO oyunsetleri teknolojik gelişimin etkisinde olan çocukları bilgisayar ve tablet ekranlarından uzaklaştırıp hayali oyunların büyülü dünyasına çeker. Heyecan verici Ninja oyuncakları ile oynayarak hem yapım becerilerini hem de empati yeteneklerini geliştireceği harika oyun deneyimleri yaşayabilirler.

6 yaş üstü çocuklar için uygun olan bu set yapıldığında Yüksekliği 3 cm, genişliği 12 cm ve derinliği 6 cm’dir. Minik parmakların kolaylıkla birleştirip oynayabileceği bu yapım seti çocukların hem fiziksel hem de sosyal becerilerini desteklemektedir. Bütün LEGO oyun setleri gibi bu set de dayanıklı ve birbirine tam uyumlu parçalardan oluşmaktadır ve yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmiştir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4