LSL71731

 

LEGO® NINJAGO® Efsanevi Savaş Seti – Zane ile Nindroid 71731 Yapım Seti; Dönen Savaş Oyuncağı İçeren Ninja Oyun Seti (56 Parça)

 

Efsanevi Savaş Seti – Zane ile Nindroid (71731) ile çocuklar Ninja Zane ile bir Nindroid robot savaşçı arasında gerçekleşecek bir savaşı kurgulayıp hayata geçirebilirler. NINJAGO® hayranlarının aksiyonu bol savaş oyunlarında heyecan verici düellolarda kullanılmak üzere parçaları birleştirerek yapılan bir Nindroid fabrikası ve dönen savaş oyuncağı içerir. Bu oyun setinde 2 minifigür bulunur: Ocak 2021'de yeni çıkan Zane ve LEGO NINJAGO çizgi dizisinden bir Legacy Nindroid savaşçı. Ninja savaşlarına farklı bir boyut katan 4 beyaz silah ile saatlerce sınırsız eğlencenin tadını çıkarın.

Ninja maceraları için en iyi oyun seti

 

NINJAGO oyun setleri teknolojik gelişimin etkisinde olan çocukları bilgisayar ve tablet ekranlarından uzaklaştırıp hayali oyunların büyülü dünyasına çeker. Heyecan verici Ninja oyuncakları ile oynayarak hem yapım becerilerini hem de empati yeteneklerini geliştireceği harika oyun deneyimleri yaşayabilirler. Nindroid fabrikası yapıldığında 3 cm yüksekliği, 6 cm genişliği ve 8 cm derinliği ile evde eğlenmek veya daha fazla eğlence için bir arkadaşın evine götürmek için ideal boyuttadır.

6 yaş ve üzeri çocuklar için tasarlanmış olan oyun seti ile hayale dayalı rol oyunları ile çocukların hem fiziksel hem de sosyal gelişimine destek olun. Minik parmakların kolaylıkla birleştirip oynayabileceği bu yapım seti çocukların hem fiziksel hem de sosyal becerilerini desteklemektedir. Bütün LEGO oyun setleri gibi bu set de dayanıklı ve birbirine tam uyumlu parçalardan oluşmaktadır ve yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmiştir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4