LSL71732

 

LEGO® NINJAGO® Efsanevi Savaş Seti – Jay ile Serpentine 71732 Yapım Seti; Dönen Savaş Oyuncağı İçeren Ninja Oyun Seti (69 Parça)

 

Efsanevi Savaş Seti - Jay ile Serpentine (71732) oyun seti küçük Ninjaların hayal gücünü geliştirebilecekleri ve kendi dövüş ustalıklarını gösterebileceği heyecan verici bir ortam sunar. Setin içinde parçalarla yapılan bir yılan heykeli ve dönen savaş platformu bulunur. Ayrıca 2 mini figür bulunur: Ocak 2021'de yeni çıkan Jay ve LEGO® NINJAGO® çizgi dizisinden bir Legacy Serpentine savaşçısı. Bu oyun seti, 4 değerli mavi silahı kazanmak için ikili arasında inanılmaz savaşlar yaparken çocuklara saatlerce  hiç sıkılmadan oynayacağı hayal gücüne dayalı oyunlar için tasarlanmış harika oyun setidir.

Yaratıcı oyunlar için harika oyuncaklar

NINJAGO oyun setleri teknolojik gelişimin etkisinde olan çocukları bilgisayar ve tablet ekranlarından uzaklaştırıp hayali oyunların büyülü dünyasına çeker. Heyecan verici Ninja oyuncakları ile oynayarak hem yapım becerilerini hem de empati yeteneklerini geliştireceği harika oyun deneyimleri yaşayabilirler. Savaş seti yapıldığında 3 cm yüksekliği, 6 cm genişliği ve 7 cm derinliği ile evde eğlenmek veya daha fazla eğlence için bir arkadaşın evine götürmek için ideal boyuttadır.

6 yaş ve üzeri çocuklar için tasarlanmış olan oyun seti ile hayale dayalı rol oyunları ile çocukların hem fiziksel hem de sosyal gelişimine destek olun. Minik parmakların kolaylıkla birleştirip oynayabileceği bu yapım seti çocukların hem fiziksel hem de sosyal becerilerini desteklemektedir. Bütün LEGO oyun setleri gibi bu set de dayanıklı ve birbirine tam uyumlu parçalardan oluşmaktadır ve yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmiştir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4