LSL71733

 

LEGO® NINJAGO® Efsanevi Savaş Seti - Cole ile Hayalet Savaşçı 71733 Minifigürlü Ninja Savaşı Oyuncak Yapım Seti (51 Parça)

 

Efsanevi Savaş Seti - Cole ile Hayalet Savaşçı (71733) oyun seti LEGO® NINJAGO® hayranlarının kendi hayali savaşını yapabilecekleri ve eğlenceli zaman geçirecekleri şekilde tasarlanmıştır.  Oyunun içinde asılı bir feneri olan, parçalarla yapılan bir pazar ve dönen bir savaş platformu bulunur.  Yaratıcı ve hayale dayalı rol oyunları için harika bir platform olan bu setle minik savaşçılara saatlerce eğlenebilecekleri ve sosyal becerilerini geliştirebilecekleri harika bir oyun arkadaşı hediye edin. Ninja savaş oyuncağında 2 minifigür bulunur: Ocak 2021'de yeni çıkan Cole ve LEGO® NINJAGO® çizgi dizisinden bir Legacy Hayalet Savaşçı. Bu oyun seti, çocuklara 4 siyah silah için eğlenceli karşılaşmalar yapabilecekleri her şeyi sağlar.

 

Yaratıcı aktivitelere esin kaynağı olan oyun setleri

 

NINJAGO oyun setleri teknolojik gelişimin etkisinde olan çocukları bilgisayar ve tablet ekranlarından uzaklaştırıp hayali oyunların büyülü dünyasına çeker. Heyecan verici Ninja oyuncakları ile oynayarak hem yapım becerilerini hem de empati yeteneklerini geliştireceği harika oyun deneyimleri yaşayabilirler. Savaş seti yapıldığında 7 cm yüksekliği, 5 cm genişliği ve 8 cm derinliği ile evde eğlenmek veya daha fazla eğlence için bir arkadaşın evine götürmek için ideal boyuttadır.

6 yaş ve üzeri çocuklar için tasarlanmış olan oyun seti ile hayale dayalı rol oyunları ile çocukların hem fiziksel hem de sosyal gelişimine destek olun. Minik parmakların kolaylıkla birleştirip oynayabileceği bu yapım seti çocukların hem fiziksel hem de sosyal becerilerini desteklemektedir. Bütün LEGO oyun setleri gibi bu set de dayanıklı ve birbirine tam uyumlu parçalardan oluşmaktadır ve yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmiştir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4