LSL71736

 

LEGO® NINJAGO® Legacy Kaya Patlatıcı 71736 Koleksiyonluk Figürler İçeren Uçak Oyuncağı (449 Parça)

 

Kaya Patlatıcı (71736)  oyun seti LEGO® NINJAGO® çizgi dizisinin 4. sezonundan heyecan verici  savaş sahnelerini canlandırmak için tasarlanmış uçağın modern versiyonudur. Dönen ön kısımda kötü Eyezor’a ya da hapsedilmiş Lloyd’u kurtarmak ve  hapishane binasına ateş etmek için 8'li bir yaylı atıcı bulunur. Ayrıca Bu ninja oyuncağında 4 minifigür bulunur: Ninjalar Cole, Lloyd ve Kai Legacy ile düşmanları Eyezor, çocukların hayale dayalı rol oyunları canlandırabilmeleri için gereken herşey vardır. Ocak 2021’de yeni çıkan Kai Legacy, NINJAGO oyun setlerinin 10 yılını kutlamak için daha önce görülmemiş stantlı bir altın koleksiyon figürüdür.

 

 

Fantastik aksiyon hikayelerini seven çocuklara

 

NINJAGO oyun setleri teknolojik gelişimin etkisinde olan çocukları bilgisayar ve tablet ekranlarından uzaklaştırıp hayali oyunların büyülü dünyasına çeker. Heyecan verici Ninja oyuncakları ile oynayarak hem yapım becerilerini hem de empati yeteneklerini geliştireceği harika oyun deneyimleri yaşayabilirler. Kaya Patlatıcı yapıldığında 12 cm yüksekliği, 28 cm genişliği ve 25 cm derinliği ile evde eğlenmek veya daha fazla eğlence için bir arkadaşın evine götürmek için ideal boyuttadır.

8 yaş ve üzeri çocuklar için tasarlanmış olan oyun seti ile hayale dayalı rol oyunları ile çocukların hem fiziksel hem de sosyal gelişimine destek olun. Minik parmakların kolaylıkla birleştirip oynayabileceği bu yapım seti çocukların hem fiziksel hem de sosyal becerilerini desteklemektedir. Bütün LEGO oyun setleri gibi bu set de dayanıklı ve birbirine tam uyumlu parçalardan oluşmaktadır ve yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmiştir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4