LSL71737

 

LEGO® NINJAGO® Legacy X-1 Ninja Turbo Otomobili 71737 Motosiklet ve Koleksiyonluk Minifigürler İçeren Ninja Oyuncak Yapım Seti (599 Parça)

 

X-1 Ninja Turbo Otomobili (71737) oyun seti ile çocuklar LEGO® NINJAGO® çizgi dizisinin 3. sezonundan Ninja - Nindroid Savaşçı dövüşlerini canlandırarak heyecan verici ve bol aksiyonlu oyunların tadını çıkarabilirler. X-1 Ninja Turbo Otomobili’nin  (71737) modem versiyonu olan bu 2’si 1 arada aracın 2 yaylı atıcısı ve Nindroidlere saldırmak için bir düğmeye basılarak fırlatılan gizli bir motosikleti bulunur. Bu oyun setinde ayrıca 5 mini figür bulunur. Ninja kahramanlar Kai, Jay ve Cole Legacy ile çocukların kendi büyüleyici hikâyelerini oluşturmaları için bir Nindroid Savaşçı ve Mindroid. Ocak 2021’de yeni çıkan Cole Legacy, NINJAGO oyun setlerinin 10 yılını kutlamak için daha önce görülmemiş stantlı bir altın koleksiyon mini figürüdür.

 

Fantastik aksiyon hikâyelerini seven çocuklara

NINJAGO oyun setleri teknolojik gelişimin etkisinde olan çocukları bilgisayar ve tablet ekranlarından uzaklaştırıp hayali oyunların büyülü dünyasına çeker. Heyecan verici Ninja oyuncakları ile oynayarak hem yapım becerilerini hem de empati yeteneklerini geliştireceği harika oyun deneyimleri yaşayabilirler. Kaya Patlatıcı yapıldığında 7 cm yüksekliği, 23 cm genişliği ve 11 cm derinliği ile evde eğlenmek veya daha fazla eğlence için bir arkadaşın evine götürmek için ideal boyuttadır.

8 yaş ve üzeri çocuklar için tasarlanmış olan oyun seti ile hayale dayalı rol oyunları ile çocukların hem fiziksel hem de sosyal gelişimine destek olun. Minik parmakların kolaylıkla birleştirip oynayabileceği bu yapım seti çocukların hem fiziksel hem de sosyal becerilerini desteklemektedir. Bütün LEGO oyun setleri gibi bu set de dayanıklı ve birbirine tam uyumlu parçalardan oluşmaktadır ve yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmiştir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4