LSW75299

 

LEGO® Star Wars: The Mandalorian Tatooine’de Bela 75299 Çocuklar için the Child Figürünü İçeren Muhteşem bir Yapım Oyuncağı (277 Parça)

 

LEGO® Star Wars ™ Trouble on Tatooine setiyle (75299) çocuklar çöl görevleri için The Mandalorian ve Tusken Raider ile takım kurmaya bayılacak. Çocuklar, bu oyun seti ile Star Wars: The Mandalorian Season 2'den sahneleri yeniden oluşturabilir ve kendi hızlı bisiklet sürme, füze atma ve diğer savaş hikâyelerini canlandırabilirler.1999'dan beri LEGO, Star Wars dünyasının ikonik yıldız gemilerini, araçları, konumları ve karakterleri içeren oyun setlerini minik kahramanlar için üretiyor. LEGO Star Wars, her yaştan çocuk ve hayranlar için heyecan verici maceralara sürükleyen geniş içerikli yapım oyuncaklarının başarılı temalarından biridir.

Star Wars dünyası

Oyun setinin içinde The Mandalorian ve Tusken Raider LEGO® mini figürlerinin yanı sıra bir LEGO Çocuk figürü (sevgiyle Baby Yoda olarak bilinen popüler karakter) bulunur.  Mandalorian’ın, oturması için bir LEGO mini figür koltuğu ve yan çantalı hızlı bisikletinin yanı sıra parçalarla yapılan bir Tusken kulübesi ve Tusken Baskıncısı için Ocak 2021 da çıkacak olan yeni bir füze atış silahı vardır. Ayrıca LEGO’ya yeni başlayanların bile kolaylıkla takip edip yapabilecekleri bir basılı yapım rehberini de bulabilirsiniz.

7 yaş ve üstü çocukların oynayabileceği şekilde tasarlanmış olan bu oyun seti yapıldığında  hızlandırıcının yüksekliği 3 cm, uzunluğu 13 cm, genişliği de 3 cm’dir. Minik parmakların kolaylıkla birleştirip oynayabileceği bu yapım seti çocukların hem fiziksel hem de sosyal becerilerini desteklemektedir. Bütün LEGO oyun setleri gibi bu set de dayanıklı ve birbirine tam uyumlu parçalardan oluşmaktadır ve yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmiştir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4