Ürün Kodu

: T02075318

Marka

LEGO

Üretim Yeri

: Çek Cumhuriyeti

Yaş Aralığı

: 10 yaş ve üzeri

Cinsiyet

: Unisex

Barkod

: 5702016928570

 

Star Wars: The Mandalorian’dan The Child'ın şirin bir modelini yapın! Bu popüler karakterin orijinal detaylarını yeniden yaratın. Başını, kulaklarını ve ağzını hareket ettirerek pek çok farklı ifade oluşturabilirsiniz. The Child'ın en sevdiği oyuncağı vites kolunu tutmasına izin verin. Bu parçalarla yapılan model, bilgi levhası ve Çocuk LEGO minifigürüyle çok güzel bir sergi parçasıdır.

 

Hayranları, Star Wars: The Mandalorian’dan The Child'ın parçalarla yapılan büyüleyici bir modeliyle orijinal detayları LEGO stilinde canlandırabilir ve sevimli bir sergi modeli oluşturabilir.

 

Kasım 2020’de yeni çıkan bu model; hareketli başı, kulakları ve farklı ifadeler verdirilebilen ağzıyla bu son derece popüler küçük Star Wars™ karakterinin tüm sevimli özelliklerini yansıtır.

 

Bu set, The Child'ıun elinde tutabileceği en sevdiği oyuncak olan vites kolu, bilgi levhası ve The Child LEGO minifigürüyle çok hoş bir sergi modelidir.

 

1073 parçalı koleksiyonluk bu LEGO Star Wars yapım oyuncağı, 10 yaş ve üzeri çocuklar ve tüm Star Wars: The Mandalorian hayranları için en iyi doğum günü, yılbaşı ya da bayram hediyesi veya özel gün sürprizidir.

 

19 cm boyu, 21 cm eni ve 13 cm derinliğiyle bu parçalarla yapılan The Child modeli çok yer kaplamaz ama sergilendiği her yerde kesinlikle büyük bir görsel etki yaratır.

 

Bu pilsiz yapım oyuncağını birleştirmek, tek başınıza ya da aileniz ve arkadaşlarınızla rahatlamanın harika bir yoludur. Kendinize vakit ayırın ve şahane bir yap-sergile Star Wars modelini yapmanın keyfini çıkarın.

 

Bunu LEGO setleriyle yeni tanışan bir Star Wars hayranına mı almayı düşünüyorsunuz? Merak etmeyin. İçerdiği adım adım, resimli talimatlarla bu modeli herkes öz güvenle yapabilir.

 

Ünlü sahneleri canlandırmak, kendi hikayelerini oluşturmak ya da yalnızca orijinal modelleri yapıp sergilemek isteyen her yaştan LEGO Star Wars hayranını heyecanlandıracak LEGO Star Wars setleri var.

 

LEGO yapım parçaları kapsamlı bir şekilde test ve analiz edilir, bu nedenle bu koleksiyonluk LEGO Star Wars yapım oyuncağının Dünya'nın ve çok çok uzaklardaki galaksilerin en yüksek güvenlik standartlarına uygun olduğundan emin olabilirsiniz!

 

Parça sayısı: 1073


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4