LSS76168

 

LEGO® Captain America Armor

 

LEGO® Marvel Avengers Captain America Armor (76168) çocuklarınıza hediye edeceğiniz bei süper kahraman oyunsetidir. Bir Captain America mini figürü ve robotu içeren bu oyun, minik kahramanların hayal güçlerini harekete geçirecek yaratıcı oyunlar için ideal bir oyun setidir.

Süper Kahramanlar için ideal bir oyun seti

Kaptan Amerika mini figürü, yok edilemez kalkanının yardımıyla düşmanlarla savaşır. Ekstra boyut ve güce ihtiyaç duyulduğunda, çocuklar onu güçlü makinenin kokpitine koyabilirler. Hareket edebilen kollar ve bacaklar ve makinenin güçlü ellerinde sıkıca tutulan dev bir kalkanla, büyüyen Marvel Avengers kötü adamlarla savaşabilir. Bir Kaptan Amerika mini figürü ve eline uyan büyük bir kalkanı olan parçalarla yapılan bir makine, ayrıca mini figür için makinenin ayağına takılan daha küçük bir kalkan içerir.

 

Çocuklar mekanik kokpiti açarak Captain America mini figürünü içine yerleştirebilirler. Sonra kötü adamlarla savaşırken en sevdikleri film sahnelerini yeniden yaşayabilirler. 7 yaş üstü çocuklar için uygun olabilecek bir oyun setidir ve kurulduğunda boyu 12 cm’dir. Macera dolu bir oyundan sonra çocukların odasında sergilenebilecek havalı bir oyun arkadaşıdır. Minik parmakların kolaylıkla birleştirip oynayabileceği bu yapım seti çocukların hem fiziksel hem de sosyal becerilerini desteklemektedir. Bütün LEGO oyun setleri gibi bu set de dayanıklı ve birbirine tam uyumlu parçalardan oluşmaktadır ve yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmiştir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4