LSS76169

 

LEGO® Thor Mech Armor

 

LEGO® Marvel Avengers Classic Thor Mech Armor (76169) ile miniklerin süper kahraman koleksiyonunu büyütün. Bu süper boyutlu, parçalarla yapılan aksiyon oyuncağı, hareketli uzuvlara ve devasa, çıkarılabilir bir çekice sahip bir Thor mekanizmasına sahiptir.  Çocukların hayal gücüne dayalı oyunları keyifle oynamaları için harika bir oyun arkadaşıdır.

Marvel hayranları için harika bir hediye

Çocuklar Thor mini figürünü, mistik çekicinin yardımıyla düşmanları alt etmek için kullanırlar. Harika savaşçıyı dev makinenin kokpitine yerleştirerek düşmanlarla savaştırırlar. Mech'in hareketli kolları ve bacakları ayrıca elinde  sıkıca tuttuğu dev bir çekiç vardır.  Böylece Marvel Avengers hayranları onu en sevdikleri film sahnelerini yeniden oluşturmak ve koleksiyonlarındaki diğer mekaniklerle destansı savaşlar yapmak için kullanabilir.

Oyun setinin içinde Thor mini figürü, kavrayıcı eline uyan büyük bir çekiçle parçalarla yapılan bir makine ve ayrıca makinenin ayağına da takılan mini figür için daha küçük bir çekiç bulunur. Çocuklar Thor minifigürünü makinenin açılan kokpitine koyabilir, ardından hareketli makineyi ve süper boyutlu çekici kullanarak kötü adamlardan oluşan bir evrenle yapılan savaşlarda rol oynayabilir.

7 yaş ve üzeri çocuklar için uygun olan bu oyun seti 12 cm uzunluğundadır. Minik parmakların kolaylıkla birleştirip oynayabileceği bu yapım seti çocukların hem fiziksel hem de sosyal becerilerini desteklemektedir. Bütün LEGO oyun setleri gibi bu set de dayanıklı ve birbirine tam uyumlu parçalardan oluşmaktadır ve yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmiştir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4