LSH76382

 

LEGO® Harry Potter™ Hogwarts™ Anısı: Biçim Değiştirme Dersi 76382 Profesör McGonagall™’ın Odası; Koleksiyonluk Oyun Seti (240 Parça)

 

LEGO® Harry Potter™ Hogwarts™ Anısı: Biçim Değiştirme Dersi 76382 Profesör McGonagall™’ın Odası; Oyununu ellerine aldığı anda çocukların kendilerini birdenbire Hogwarts™’ta Profesör McGonagall'ın Biçim Değiştirme sınıfında bulacağı bu şahane oyun masal diyarının sınırsız eğlencelerini sunuyor.  Hermione ve Ron ‘un Gryffindor™ Binasının Başkanı Biçim Değiştirme sihrini öğretirken sen de onlara katılarak Herry Potter’in sihirli dünyasına adım at. Ron ne kadar uğraşsa da evcil faresini kadehe dönüştüremiyor, ona yardım et.

Harry Potter’in gerçeküstü dünyasına adım atın

8 yaş üstü hem erkek hem de kız çocuklarının oynayabileceği bu oyun setinin içinde basılı yapım talimatlarının bulunduğu bir rehber ile gelir. Ayrıca akıllı telefon ve tabletlere indirebileceğiniz LEGO Yapım Talimatları uygulamasının bir parçası olan Instructions Plus ile parçaları kolaylıkla birleştirebilir ve heyecan verici oyunlar oynamaya hazır hale getirebilirsiniz. Oyun bittikten sonra kapanan kitap şeklini alan oyun seti portatiftir ve çocuğun oynamak istediği her yere rahatlıkla taşınabilir.

Minik parmakların kolaylıkla birleştirip oynayabileceği bu yapım seti çocukların hem fiziksel hem de sosyal becerilerini desteklemektedir. Bütün LEGO oyun setleri gibi bu set de dayanıklı ve birbirine tam uyumlu parçalardan oluşmaktadır ve yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmiştir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4