LSH76383

 

LEGO® Harry Potter™ Hogwarts™ Anısı: İksir Dersi 76383 Parçalarla Yapılan Profesör Snape’in İksir Dersi Oyun Seti (270 Parça)

 

LEGO® Harry Potter™ Hogwarts™ Anısı: İksir Dersi (76383), oyun kitabının içine gizlenmiş bir Hogwarts™ sınıfıdır. Parçalardan oluşan oyun kitabının kapağı açıldığı anda çocuklar kendilerini Profesör Snape’in İksir dersinde bulur.  Taşınabilir bir oyun seti olan İksir Yapma Dersi çocukları masalların sihirli dünyasına taşıyan özellikler ve aksesuarlarla doludur. Oyun setindeki raflar sabitken masa ve kara tahta gibi ayrılabilir parçalar yerleri değiştirilerek farklı şekilde tasarlanabilir. Bu büyüleyici Harry Potter oyun seti ayrıca koleksiyondaki başka setlerle de birleştirilebilir. Serinin bütün kitapları birbirine bağlanabilir özelliktedir ve hepsi birleştiğinde 360 derecelik bir Hogward oyun seti oluşur.

Harry Potter filmlerindeki sahneleri canlandırın

LEGO® Harry Potter™ Hogwarts™ Anısı: İksir Dersi (76383), Hery Potter filmindeki mahzen iksir sınıfının gerçeğe yakın detaylarla oluşturulduğu bir oyun setidir.  Draco Malfoy™, Seamus Finnigan ve Profesör Snape™ minifigürleri, bir iksir kitabı, kara tahta, koltuk, masa, gizli oda ve bir zindan arka planı bulunur.

8 yaş ve üstü küçük cadı ve büyücüler için keyifli bir oyun olan bu set  bir hem erkek hem kız çocukları için tasarlanmıştır. Tamamlandığında 12 cm yüksekliği, 8 cm genişliği ve 4 cm derinliğindedir. Minik parmakların kolaylıkla birleştirip oynayabileceği bu yapım seti çocukların hem fiziksel hem de sosyal becerilerini desteklemektedir. Bütün LEGO oyun setleri gibi bu set de dayanıklı ve birbirine tam uyumlu parçalardan oluşmaktadır ve yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmiştir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4