LSH76384

LEGO® Harry Potter™ Hogwarts™ Anısı: Bitkibilim Dersi 76384 LEGO Kitabı İçinde Profesör Sprout’un Dersi Oyun Seti (232 parça)

 

LEGO® Harry Potter™ Hogwarts™ Anısı: Bitkibilim Dersi (76384), oyun kitabının içine gizlenmiş bir Hogwarts™ sınıfıdır. Parçalardan oluşan oyun kitabının kapağı açıldığı anda çocuklar kendilerini Profesör Sprout’un Bitkibilim dersinde bulur.  Taşınabilir bir oyun seti olan Bitki Bilim Dersi çocukları masalların sihirli dünyasına taşıyan özellikler ve aksesuarlarla doludur. Oyun setindeki malzeme dolabı sabitken sulama istasyonu gibi ayrılabilir parçalar yerleri değiştirilerek farklı şekilde tasarlanabilir. Bu büyüleyici Harry Potter oyun seti ayrıca koleksiyondaki başka setlerle de birleştirilebilir. Serinin bütün kitapları birbirine bağlanabilir özelliktedir ve hepsi birleştiğinde 360 derecelik bir Hogward oyun seti oluşur.

Bitki bilim dersini kaçırmayın

.

LEGO® Harry Potter™ Hogwarts™ Anısı: Bitkibilim Dersi (76384), parçalardan oluşan ve açıldığında Bitkibilim dersinin yapıldığı Hogwarts serasının ortaya çıktığı bir oyun setidir.  Cedric Diggory, Neville Longbottom™ ve Profesör Sprout minifigürleri, büyü kitabı, balkabağı bahçesi, kovalı ve altın çeşmeli sulama istasyonu ve bir sera arka planı bulunur.

8 yaş ve üstü küçük cadı ve büyücüler için keyifli bir oyun olan bu set  bir hem erkek hem kız çocukları için tasarlanmıştır. Tamamlandığında 12 cm yüksekliği, 8 cm genişliği ve 4 cm derinliğindedir. Minik parmakların kolaylıkla birleştirip oynayabileceği bu yapım seti çocukların hem fiziksel hem de sosyal becerilerini desteklemektedir. Bütün LEGO oyun setleri gibi bu set de dayanıklı ve birbirine tam uyumlu parçalardan oluşmaktadır ve yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmiştir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4