LSH76385

 

LEGO® Harry Potter™ Hogwarts™ Anısı: Tılsım Dersi 76385 Parçalarla Yapılan bir Kitapta Profesör Flitwick’in Dersi Oyun Seti (255 parça)

 

LEGO® Harry Potter™ Hogwarts™ Anısı: Tılsım Dersi (76385), oyun kitabının içine gizlenmiş bir Hogwarts™ sınıfıdır. Parçalardan oluşan oyun kitabının kapağı açıldığı anda çocuklar kendilerini Profesör Flitwick’in büyüleyici tılsım dersinde bulur.  Taşınabilir bir oyun seti olan TılsımDersi çocukları masalların sihirli dünyasına taşıyan özellikler ve aksesuarlarla doludur. Oyun setindeki  kara tahta, kitaplık ve şömine ile birlikte çeşitli mobilya ve eşyalar yerleri değiştirilerek farklı şekilde tasarlanabilir. Bu büyüleyici Harry Potter oyun seti ayrıca koleksiyondaki başka setlerle de birleştirilebilir. Serinin bütün kitapları birbirine bağlanabilir özelliktedir ve hepsi birleştiğinde 360 derecelik bir Hogward oyun seti oluşur.

Küçük cadılar ve küçük büyücüler iş başına

LEGO® Harry Potter™ Hogwarts™ Anısı: Tılsım Dersi (76385), parçalardan oluşan ve açıldığında içinden Harry Potter filmlerindeki Profesör Flitwick’in tılsım sınıfının ortaya çıktığı bir oyun setidir. Harry Potter™, Cho Chang ve Profesör Flitwick  mini figürleri, bir kara tahta, kitap rafı, şömine, büyü kitabı ve pek çok orijinal aksesuar bulunur.

8 yaş ve üstü küçük cadı ve büyücüler için keyifli bir oyun olan bu set  bir hem erkek hem kız çocukları için tasarlanmıştır. Tamamlandığında 12 cm yüksekliği, 8 cm genişliği ve 4 cm derinliğindedir. Minik parmakların kolaylıkla birleştirip oynayabileceği bu yapım seti çocukların hem fiziksel hem de sosyal becerilerini desteklemektedir. Bütün LEGO oyun setleri gibi bu set de dayanıklı ve birbirine tam uyumlu parçalardan oluşmaktadır ve yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmiştir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4