Lego Aksesuarları

En sevdiğiniz karakterleri artık gittiğiniz her yere yanınızda taşıyabilirsiniz! İster anahtarlık olarak kullanabileceğiniz aksesuarları isterseniz çantanızda veya cüzdanınızda taşıyabilirsiniz. Favori karakterleriniz her zaman sizinle olacak ve gittiğiniz her yerde onlarla beraber maceralara dalacaksınız. Karakterleriniz kendileri gibi güçlü bir metal zincirle metal halkalara bağlanmıştır. Kopma ve düşürme riski taşımadan istediğiniz gibi hareket edebilirsiniz. Lego aksesuar dünyasından istediğiniz karakteri seçebilir ve her zaman onların gücünü yanınızda taşıyabilirsiniz!

Hayranı olduğunuz filmlerin kahramanlarından oluşan anahtarlık serileri ile anahtarlıklarınıza ve çantalarınıza farklı boyutlar kazandırın. Yalnızca anahtarlık değil lego grafiklerinden oluşan lego bardak ile de içeceklerinizin tadını çıkarın! Lego oyunlarınızı oynarken bir şeyler içmek istediğinizde lego bardaklarınızı kullanın.

Lego Aksesuar Çeşitleri

Shark Suit Guy, Han Solo, Super Girl, Boba Fett, Supergirl, Darth Vader ve Woder Woman gibi birbirinden farklı ve eğlenceli anahtarlıklar ile macera her zaman yanı başınızda. İster çocuk ister yetişkin herkesin bayılarak kullanacağı bu aksesuarlar ile sevdiğiniz karakterleri yanınızda taşıyın. Herkesin gözü anahtarlığınızda olacak! Wonder Woman ve Darth Vader gibi film kahramanlarının hayranları için eşsiz birer ürün olan bu lego aksesuarları en güzel hediye olabileceği gibi kendiniz için de keyifle kullanabileceğiniz ürünlerdir.

Oldukça kaliteli zincir ve halkalarla birbirine geçirilmiş olan anahtarlıklar ile her karakter için farklı dünyalara adım atacak ve onları kendi dünyanıza taşıyacaksınız. 6 yaş üzeri için uygun olan bu anahtarlıklar Star Wars, Wonder Woman, Supergirl gibi filmlerin en beğendiğiniz karakterleri ile donatıldı!

Lego Aksesuar Fiyatları

Lisanslı lego aksesuar mobilya ürünleri anahtarlık ve bardak olarak en uygun fiyata her zaman ulaşılabilir durumda! Her karakter ile farklı dünyaların kapılarını aralayacağınız bu aksesuarlar her zaman en yakınınızda sizlerle beraber olacak. Uygun fiyatlı bu ürünleri hediye olarak alabileceğiniz gibi kendiniz için de satın alabilir, çantalarınıza ve anahtarlıklarına farklı bir boyut kazandırabilirsiniz. Kullanışı oldukça kolay olan aksesuarlar sağlam bir şekilde zincirle halkaya bağlanmıştır ve karakterin zincirlerden ayrılması mümkün değildir bu sebeple onları düşürmeyecek ve kaybetmeyeceksiniz.

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5