LZC21043

LEGO® Architecture Skyline Collection (21043)

 LEGO Architecture 21043 San Francisco

LEGO® Architecture Skyline Collection (21043) modeliyle San Francisco'nun mimarisinin ihtişamını yeniden yaratın. Bu LEGO yapım seti,  şehrin ünlü "boyalı kadın" binaları, 555 California Caddesi, Transamerica Piramidi, Salesforce Kulesi, Coit Kulesi, Fort Point, Golden Gate Köprüsü ve Alcatraz Adası gibi San Francisco'nun ikonik mekânlarını ve simge yapılarını içerir. Golden Gate boğazını temsil eden mavi kiremitli bir taban plakası ve bir San Francisco isim plakası, bu muhteşem modele son dokunuşları ile hayat verir.   

LEGO Architecture Skyline Collection modelleri, evde veya ofiste sergilenmek için mükemmeldir ve seyahat, mimari kültür, tarih ve tasarıma ilgi duyan herkes için geliştirilmiştir. Her bina, diğer yapılarla karşılaştırmalı boyutlarında ve gerçekçi renk tasviriyle doğru bir temsilini verecek şekilde ölçeklenmiştir.

 

San Francisco'nun LEGO® Architecture yorumu.

Yapım setinin ekindeki kitapçık, her bir yapının tasarımcısı, mimarisi ve tarihinin yanı sıra San Francisco ve mimari mirası hakkındaki tarihi gerçekleri LEGO severlere sunmaktadır. Kitapçığın dili yalnızca İngilizcedir. Diğer diller LEGO.com/architecture adresinden indirilebilir.

Dekoratif San Francisco tabelalı 4x34 kiremitli taban içerir. LEGO® Architecture setleri, LEGO tuğlası aracılığıyla mimarlık dünyasını onurlandırır.

LEGO® Architecture Skyline Collection ile dünyanın en canlı şehirlerini yeniden yaratın. Bu set 565'ten fazla parça içerir ve 16cm) yüksekliği, 28cm genişliği ve 7cm derinliği vardır.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4