LEGO® Art Star Wars The Sith (31200)

 

LEGO® Art Star Wars The Sith (31200) bir Star Wars hayranıysanız,  sizin için harika bir set. Bu setle ikonik bir sanat eseri oluşturabilirsiniz. Eviniz veya ofisiniz için özel bir teşhir parçası yaparken iş yoğunluğundan uzaklaşarak verdiğiniz molanın tadını çıkarın.

 

Bu 3'ü 1 arada portre setiyle Sith Lordları, Darth Maul, Kylo Ren ve Darth Vader'ı kutsayın. Daha fazlasını istiyorsanız, 3 seti satın alıp nihai bir Darth Vader portresi haline getirebilirsiniz. Oluştururken, setle bağlantılı ayrıntıların ve sesli hikayelerin keyfini çıkarmak için birlikte verilen Film Müziğini dinleyin. Yapıyı Star Wars imza plakasıyla bitirin, ardından bir duvar veya rafta sergileyin.

Bu seti yapmak için ressam olmanıza gerek yok

Bu portre setini yapmaktan keyif almak için ressam olmanıza veya çok sayıda LEGO modeline sahip olmanıza gerek yok. Bitirdikten sonra, gururla sergileyebileceğiniz bir eseriniz olacak. Bu LEGO seti, popüler kültür, sanat, tasarım ve mimariye ilgi duyan yetişkinler için ilham verici yapım kitlerinden oluşan bir koleksiyonun parçasıdır. Setler ayrıca (kendiniz dahil) herkes için harika bir hediyedir. Bu 3'ü 1 arada LEGO® Sanat seti, 40 cm karedir.

Kutu içerisindeki kolay anlaşılır talimatlar, çocuklara harika bir model yapım deneyimi sağlar ve yaptıkları oyun arkadaşı ile yaratıcı eğlencelerin tadını çıkarırlar. 

Dayanıklı ve birbiriyle tam uyumlu parçalardan oluşan LEGO setleri yüksek standartlarda üretilmiştir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4