LEGO® Classic Yaratıcı Çanta

 

LEGO® Classic Yaratıcı Çanta yapım parçaları, tekerlekler, gözler ve şekiller gibi çocukların yaratıcı oyunlar geliştirebilecekleri malzemeler içerir. Her tür ev, hayvan, araç ve çeşitli tasarıma uygun canlı ve renkli LEGO® yapım parçaları içerir. Akıllı ve kullanışlı bir yapım seti olan LEGO® Classic Yaratıcı Çanta çocuklar diledikleri tasarımı yapıyor, oynuyor ve oyunları bitince düzenli bir şekilde toplayarak kaldırıyor. LEGO® yapım parçalarını düzenli bir şekilde ayırmak ve sınıflamak için dizayn edilmiş bölmeleri bulunan bu çanta ayrıca çocukların kendi yaratıcı yapım becerilerini keşfetmesine yardımcı olacak basit ve her yaşa uygun yapım talimatları içerir.

Lego hayranları için harika bir set

Kullanışlı ve yapım parçalarını ayırabilecekleri bölmeleri olan kaliteli ve sarı renkli bir çantadan oluşan yapım setinin içerisinde, yapım parçaları, şekiller, tekerlekler ve gözler dâhil renkli parçalar bulunur.

LEGO®  deneyimlerini arttırmak ve becerilerini geliştirmek isteyen LEGO®  hayranları için mükemmel bir yapım setidir.  

Bu LEGO® Classic yapım seti, çocukların hayal gücünü ve açık uçlu yaratıcılığı destekler.

Çantanın yüksekliği 26 cm, genişliği, 28 cm ve derinliği ise 6cm dir.

Yapım setinin içinde ayrıca ek yapım talimatları ve eğlenceli videolar bulunmaktadır. Yeni fikirler edinmek ve ilham almak için LEGO.com/classic adresini ziyaret edebilirsiniz.

LEGO® Classic setleri küçük çocukların yaratıcılığını ve ince motor becerilerini geliştirir.

LEGO® Classic yapım parçalarından oluşan bu set 4 yaş ütü tüm çocuklar için uygundur.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4