Lego Creator

Lego Creator oyuncakları ile çocuklar yaratıcılığını konuşturacak! Creator serisi ile sahip olduğunuz set içerisinde 3 farklı model yaratabilirsiniz. Her seride farklı bir macera ve figürle karşılaşan çocuklar birbirinden eşsiz oyunlar yaratabilecek. Tamamen çocukların hayal gücünü geliştirmesine ve kullanmasına imkan veren lego creator serisi ile çocuklar keyifli zamanlar geçirecek. Her aldığınız sete özel olarak içerisinde bulunan figürleri birbirinden 3 farklı şekle sokup yeni oyunlar başlatabilirsiniz. Farklı farklı figürler ve sahneler yaratabilir birbirinden eğlenceli oyunların içerisine atılabilirsiniz. Hızlı arabalar, ejderhalar, helikopterler ve yaratıklar ile hayal gücünüzün sınırlarını zorlayın. Bu seride lego yaratıcısı sizsiniz!

Lego Creator Serileri

Çocukları bu seriler ile birbirinden farklı ve eğlenceli oyunlar yaratabilecek ve tek seri içerisinde 3 farklı oyun oluşturabilecek. Lego Creator Spor Araba seti ile ister spor arabanız ile hız yapın, helikopterinizde havada süzülün ya da eski model hot rod ile yolların keyfini çıkarın! Birbirinden farklı 3 model oluşturabileceğiniz bu sette maceranın kapılarını aralayın! Lego yaratıcısı olarak istediğiniz figürle, istediğiniz modelle yeni ve birbirinden eğlenceli oyunların başkahramanı olun.

Ejderhanız ile hazine avına çıkmaya ve karşınıza çıkan düşmanları şaşırtmak için farklı karakterlere bürünmeye hazır mısınız? Bir akrep ya da dinozor olarak yola devam edebilir ve düşmanlarını korkutabilirsiniz. Tüm bu eğlenceli ve heyecanlı oyunları yaratabileceğiniz Lego Creator Ateş Ejderhası ile nefes kesici serüvenlere hazır mısınız? Lego yaratıcısı 3 in 1 ile birbirinden farklı ve güçlü üç karaktere sahip olabilirsiniz.

Lego Creator Uygun Fiyat

Birbirinden farklı ve sayısız lego yaratıcısı serileri ile çocuklarınızın hayal gücü gelişecek ve hiç sıkılmayacaklar. Sürekli aynı kahramanlarla ve oyunlarla oynamayıp, her sette 3 farklı karakter ile yeni maceralar yaratabilecekler. Yollarda hızla ilerleyen bir arabayı istedikleri an gökyüzünde uçabilen bir helikoptere dönüştürebilecek, ağzından ateş püskürten ejderhayı herkese korku salan bir akrebe çevirebilecekler. Her seride 3 farklı serüvene yolculuk yapan lego yaratıcısı uzman çocuklar tüm bu yaratıcı ve eğlenceli oyunlara en uygun fiyata sahip olabilirler!

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5