LEGO® Creator 3'ü 1 Arada Canavar Burger Kamyonu (31104)

 

LEGO® Creator 3'ü 1 Arada Canavar Burger Kamyonu (31104) setiyle yetişmekte olan aşçılar harika bir yapım deneyimi için kamyona atlayabilir. Çocuklar çatıdaki dev bir hamburger, katlanabilir basamaklar ve bir köpek figürü gibi tuğladan yapılmış bir sürü ayrıntıyla dolu bu eşsiz araçla yemek kamyonunu çalıştırmayı deneyebilirler.

Yaratıcı ve özgür çocuklar,

 LEGO Creator 3'ü 1 arada setle 3 farklı inşa ve oyun deneyimini 1 arada keşfedebilir. Bir canavar burger kamyonu yapabilir, onu bir arazi aracı ya da aracı çeken oyuncak traktör haline getirebilir ya da yaratıcılıklarını özgür bırakıp hayallerindeki oyuncağı yapıp oynayabilirler. Çocukların yaratıcılıklarını teşvik eden bu yapım seti, harika bir yılbaşı ya da doğum günü hediyesi olarak düşünülebilir.

LEGO Creator 3'ü 1 arada setler, ayrıntılı, gerçekçi ve yaratıcı oyunu teşvik eden çocuk modelleri için ideal oyun setleridir. Modeller, her yaştan çocukta yaratıcılığın gelişmesine yardımcı olurken sonsuz yapım ve oyun fırsatları sunar.

Detaylı ve eğlence için hazırlanmış! 19cm yüksekliğinde, 17cm uzunluğunda ve 11cm genişliğinde Canavar Burger Kamyonu ile bu harika aksiyon oyuncağı, fast-food pişirme maceraları ile eğlenceli oyun zamanları sağlar.

Kutu içerisindeki kolay anlaşılır talimatlar, çocuklara harika bir model yapım deneyimi sağlar ve yaptıkları oyun arkadaşı ile yaratıcı eğlencelerin tadını çıkarırlar. 

Dayanıklı ve birbiriyle tam uyumlu parçalardan oluşan LEGO setleri yüksek standartlarda üretilmiştir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4