LEGO® Creator 3’ü 1 arada Uzay Keşif Aracı (31107)

LEGO® Creator 3’ü 1 arada Uzay Keşif Aracı (31107) ile yıldızlararası macerayı keşfedebilirsiniz. Robot kollarla toplayacağınız örnekler ve daha sonra keşif aracını bir uzay üssü olarak tasarla. İstersen Mars’a istersen de başka bir gezene seyahat et. Bu inanılmaz 3’ü 1 arada set ile uzay maceraları seni bekliyor.

LEGO® Creator 3’ü 1 arada Uzay Keşif Aracı (31107) seti çocukların yaratıcılığını geliştirecek oyunlara teşvik eder. Uzay Keşif Aracı, Uzay Üssü ve Uzay Uçağı şeklinde tasarlanabilecek 3 model içerir.  Uzay Keşif Aracında çocuklar bir uzaylı ile karşılaşmanın heyecanını yaşarken, uzay üssünün eksiklerini tamamlayabilir uzay uçağı ile de komşu gezegenleri gezebilir. 

Yaratıcı modelleri seven çocuklar için

Yaratıcı modelleri seven çocuklar için ideal bir oyun seti olan LEGO® Creator 3’ü 1 arada Uzay Keşif Aracı (31107)  8 yaş ve üzeri tüm çocukların severek oynayacakları harika bir yapım setidir.  

LEGO® Creator 3’ü 1 arada Uzay Keşif Aracı (31107) 17 cm yükseklikte, 20 cm uzunlukta ve 11 cm genişliğindedir. Pil gerektirmeyen bir oyuncak olup, çocukların yaratıcılığını ve problem çözme becerilerini geliştirirken kendi hikâyelerini yaratmalarını da destekler

Kutu içerisindeki kolay anlaşılır talimatlar, çocuklara harika bir model yapım deneyimi sağlar ve yaptıkları oyun arkadaşı ile yaratıcı eğlencelerin tadını çıkarırlar.  

Dayanıklı ve birbiriyle tam uyumlu parçalardan oluşan LEGO setleri yüksek standartlarda üretilmiştir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4