LEGO® Creator 3’ü 1 arada Karavan Aile Tatili (31108) 

LEGO® Creator 3’ü 1 arada Karavan Aile Tatili (31108)  ile güzel bir doğa tatili zamanı. Karavanı bir otomobilin arkasına bağla ve ailece çıkacağınız bir kampın tadını çıkar. Bu harika yapım seti 3 farklı modelle çocuklarının yaratıcılıklarını geliştirmeleri için harika oyunlar sunuyor. Set klasik otomobilli bir karavan, kamp minibüsü ya da bir deniz feneri olarak çocukların hayale dayalı oyunlar oynaması için mükemmel bir oyun arkadaşıdır.

Karavanın içi oyun dolu

Çocukların yapım becerilerini ve yaratıcılıklarını gelişmeye teşvik eden bu detaylı karavanın her köşesinde farklı bir oyun alternatifi gizlidir. Karavanın yanında kamp minibüsü ile doğayı keşfe çıkabilir ya da deniz feneri ile dilediği bir maceranın içine dalabilir.   Sette ayrıca ekstra oyun eğlencesi için 3 mini figür ve parçalarla yapılan 3 farklı hayvan bulunur.

Yaratıcı oyunları seven bütün çocukların bayılacağı bir yapım seti olan bu set 9 yaş üstü tüm çocukların keyifle oynayacağı harika bir oyun arkadaşıdır. Karavan ve klasik arabanın yüksekliği 13 cm, uzunluğu 34 cm ve genişliği ise 12 cm’dir. Pil gereksinimi olmayan bu oyuncak, çocukların hem bağımsız oyun oynama hem de problem çözme becerilerini geliştirirken saatlerce sıkılmadan harika bir oyun keyfi yaşatır.   

Kutu içerisindeki kolay anlaşılır talimatlar, çocuklara harika bir model yapım deneyimi sağlar ve yaptıkları oyun arkadaşı ile yaratıcı eğlencelerin tadını çıkarırlar. 

Dayanıklı ve birbiriyle tam uyumlu parçalardan oluşan LEGO setleri yüksek standartlarda üretilmiştir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4