LEGO® Creator 3’ü 1 arada Korsan Gemisi (31109) 

LEGO® Creator 3’ü 1 arada Korsan Gemisi (31109)  ile yelkenlerini aç ve açık denizlere doğru dümeni kır.  Korsan macerasından sonra gemiyi dilersen korsan hanına ilersen de Kafatası Adasına dönüştürebilirsin. Bu üçlü kombinasyon senin için sıkılmadan oynayabileceğin harika bir oyun arkadaşı olabilir.

LEGO® Creator 3’ü 1 arada Korsan Gemisi (31109) seti, bu 3 modelle çocuklar için bir yaratıcı oyunlar oynayabileceği ve yapım becerilerini geliştirebileceği fırsat haznesidir. Bütün detayları ile korsan gemisinden sonra butik bir korsan hanına gidebilir ya da gemiyi bir Kafatası Adasına demirleyip adayı keşfe çıkabilir. Modeller birbirine dönüşerek harika bir oyun deneyimi yaşatır. Bu set ayrıca ekstra oyun olanakları için 3 mini figür içerir.

 

Açık denizler sizi çağırıyor!

 

 LEGO® Creator 3’ü 1 arada Korsan Gemisi’nin  (31109) yüksekliği 37 cm, uzunluğu 46 cm ve genişliği 19 cm’dir. Heyecan verici detayları ile hem tek başına hem de arkadaş grubu ile oynamaya müsaittir. Pil gereksinimi olmayan bu oyuncak, çocukların hem bağımsız oyun oynama hem de problem çözme becerilerini geliştirirken saatlerce sıkılmadan harika bir oyun keyfi yaşatır.

Kutu içerisindeki kolay anlaşılır talimatlar, çocuklara harika bir model yapım deneyimi sağlar ve yaptıkları oyun arkadaşı ile yaratıcı eğlencelerin tadını çıkarırlar. 

Dayanıklı ve birbiriyle tam uyumlu parçalardan oluşan LEGO setleri yüksek standartlarda üretilmiştir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4